Na trhu existuje velké množství různých volně dostupných produktů na zlepšení erekce. Většina z nich je založena na rostlinných ingrediencích, z nichž každá jiným způsobem přispívá ke zlepšování kvality sexuálního života muže a jeho partnerky.

Možné nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky a doplňky stravy, i ty na podporu erekce mohou mít nějaké nežádoucí účinkyJelikož jde většinou o přírodní látky a suroviny, tyto účinky nejsou až tak časté, ale mohou se vyskytovat. Před užitím těchto produktů si vždy prověřte možné nežádoucí účinky. Případně je prokonzultujte s lékařem.

I při koupi doplňků stravy je třeba si dávat pozor

I při koupi doplňků stravy je třeba si dávat pozor

Další riziko spočívá v tom, že některé produkty neuvádějí přesné složení. V takovém případě si nemůžete ověřit každou ingredienci a její možné dopady na vaše zdraví. Celkově lze říci, že trh s doplňky stravy není tak přísně regulován, jako trh s léky.

Nakupujte bezpečně

Také byste si měli dát pozor na to, od koho doplňky stravy na podporu erekce kupujete. Abyste zajistili vaše vlastní bezpečí, měli byste vždy nakupovat pouze z ověřených zdrojů a vyhnout se tak koupi nekvalitních nebo falešných léků či doplňků stravy.

Tento článek je součástí rozsáhlé sbírky odpovědí na časté otázky týkající se impotence (erektilní dyfunkcie). Prohlédněte si všechny časté otázky o erektilní dysfunkci.