Vimax. Recenze kanadských tabletek na erekci.

Vimax je kanadský výživový doplněk, který je na trhu již více než deset let. Uvádí se, že má 95% úspěšnost a že za ten čas pomohl již více než 2 milionům mužů. Vimax je klinicky testován, má 100% přírodní složení, při jeho užívání se neprojevují nepříznivé vedlejší účinky.

Doplněk stravy Vimax

Doplněk stravy Vimax

Účinky Vimaxu

  • prodloužení pohlavního styku
  • zbavení předčasné ejakulace
  • zbavení problémů s erekcí
  • zvýšení chuti k sexu a celkový sexuální výkon
  • silnější a intenzivnější orgasmy
  • zvětšení penisu

Tento výživový doplněk byste si měli koupit v případě, že Vašim hlavním problémem je malý penis resp. velikost penisu. Vimax si celosvětově vysloužil mnoho pozitivních ohlasů právě díky své schopnosti udělat penis pevnějším, delším a hrubším. Uvádí se, že způsobí nárůst penisu o 2cm do délky a 25% do tloušťky. Výsledky jsou samozřejmě individuální a mohou se lišit případ od případu.

Jak to Vimax dokáže?

Penis je složen z tkáně, která vytváří tři samostatné topořivá tělesa. Tato tělesa se při vzrušení rozšiřují a naplňují krví, tak umožňují muži dosáhnout erekce. Nicméně kapacita těchto těles je omezena a tím je omezena i délka a tloušťka penisu při erekci. Tablety Vimax způsobují rozšíření kapacity těchto topořivých těles a tím způsobují zvětšení penisu a díky jeho lepšímu prokrvení i zlepšení erekce.

Otevřené balení pilulek Vimax

Otevřené balení pilulek Vimax

Kdy se projeví účinky pilulek Vimax?

Pilulky Vimax se užívají dlouhodobě, každý den ráno jedna pilulka po jídle. Nejvýraznější změny byste měli pozorovat ve 3. až 4. měsíci. Jelikož jde o doplněk stravy, můžete je klidně užívat i déle. Podstatná informace ale je, že výrobce udává, že po užívání minimálně 3.-4. měsíců jsou změny velikosti penisu trvalé a zůstanou i po vysazení pilulek Vimax.

Přesto, že výrobce prezentuje, že jde o nejlepší a nejúčinnější výživový doplněk na zkvalitnění sexuálních funkcí, nenabízí možnost vrácení peněz při již částečně spotřebovaném balení, jako tomu bylo u E-reX 24. Garance vrácení peněz se vztahuje na neotevřené balení ve lhůtě 30 dnů od doručení zásilky.

V našem hodnocení jsme Vimax zařadili na druhé místo, ale lepší produkt, který kombinuje zlepšení erekce se zvětšením penisu nenajdete. Asi i proto se zvykne často falšovat. Pokud se pro tento výrobek rozhodnete, neriskujte a kupte si ho od oficiálního distributora pro Českou a Slovenskou republiku. Vimax za odzkoušení určitě stojí, nasvědčuje tomu jeho složení a mnozí spokojení zákazníci z celého světa.

Máte stejný názor, nebo opačný? Napište ho do komentářů pod tímto článkem.

3.5/5 - (10 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist