Erexan – recenze přírodních pilulek na potenci

Dnes vám představím produkt, o jehož existenci už nějaký čas vím. K recenzi jsem se dostal ale až dnes. Jde o tabletky EREXAN. Jsou určené pro muže na zlepšení jejich sexuálního života. Erexan patří do portfólia produktů evropské společnosti Augeri Nutraceuticals, jejíž činnost se blíže zaměřuje na produkty pro zlepšení kvality života dospělých lidí v různých specifických oblastech.

Erexan

Erexan – na podporu mužské potence

Proč si vybrat Erexan podle výrobce:

  • tvrdá erekce už do 60 minut
  • prodloužení pohlavního styku
  • zvýšení chuti na sex
  • ověřená náhrada Viagry
  • bez lékařského předpisu

Uváděná účinnost Erexanu:

  • 71 % mužů potvrdilo silné zlepšení erekce
  • 82 % mužů potvrdilo výrazně silnější orgasmus
  • 64 % mužů uvádí zvýšenou chuť na sex
  • 56 % mužů potvrdilo významné prodloužení sexu

Složení

Společnost Augeri Nutraceuticals uvádí, že právě díky vzpomínané uzké specializaci dokáže vyrábět produkty, které obsahují dokonalé poměry účinných složek. Tyto přesné poměry následně umožňují dokonalou synerii účinných látek, díky čemuž jsou jejich produkty silnější než produkty konkurence a samozřejmě bez vedlejších účinků. Výroba probíhá v certifikovaných prostorách, které splňují přísné normy HACCP. Prodejce na svém webu také zveřejňuje „Protokol o zkoušce„.

Vzhled tabletek Erexan

Vzhled tabletek Erexan

Jak si můžete všimnout v tabulce, složení je téměř identické jako složení Zerexu Klasik. Poměry jednotlivých složek jsou ale rozdílné a právě kvůli tomuto poměru je podle výrobce Erexan o mnoho účinnější než jiné produkty v tomto segmentu. Na stránce prodejce je pěkně rozepsané, jak jednotlivé přírodní složky a aminokyseliny společně působí na dosažení společného cíle, kterým je lepší erekce. Erexan neobsahuje žádné přídavné látky ani barviva.

Užívání

Užívání je, dá se říct, stejné jako u většiny produktů tohoto zaměření, tj. 1 až 2 tabletky 1 hodinu před pohlavním stykem. Účinnost je do 36 hodin. Denně byste měli užít maximálně dvě tabletky. Přípravek je nevhodný pro ženy, muže mladší 18 let a také pro muže, kteří trpí kardiovaskulárními problémy. O zkušenostech svých pacientů s užíváním Erexanu napsal vyjádření urolog Dr. Andrej Macháč.

Balení

Jadno balení Erexanu obsahuje 15 kapslí. V eshopu jsou k prodeji 4 typy balíčků, které obsahují buď jedno, dvě, tři a nebo čtyři balení. Čím větší balíček, tím výhodnější cena. Erexan nemá více typů tobolek, které by sloužily na jednotlivé sexuální problémy (jak je tomu u Zerexu), ale jedna kapsle má pozitivně ovlivňovat všechny problémy současně. Co mě překvapilo v negativním směru je, že u tohoto produktu není možné zakoupit jen jednu tabletku na zkoušku. Momentálně není daná varianta v nabídce eshopu.

Cena

Z tabletek na potenci, které se (primárně) mají užívat jen před sexuálním stykem, je Erexan nejlevnější volně prodejný produkt. V nejmenším balení, které stojí 690 Kč a obsahuje 15 kapslí, vyjde jedna kapsle jen na 46 Kč. Navíc můžete využít náš slevový kupon a ušetřit ještě 55 Kč, pak jedna kapsle vyjde jen na 42,3 Kč. Samozřejmě při koupi více balení najednou bude cena ještě nižší.

Slevový kupón na EREXAN

Sleva 55 Kč na tabletky Erexan

Podmínky a způsob využití slevového kupónu najdete ZDE .

Záruka vrácení peněz

Jak už bývá zvykem, prodejce na důkaz účinnosti poskytuje záruku vrácení peněz. Je ale důležité myslet na to, že můžete vrátit jen neotevřené balení (např. U Zerexu můžete spotřebovat 2 tabletky z balení, u Yellow vital jednu tabletku z balení). To znamená, že za vyzkoušení Erexanu zaplatíte minimálně jedno celé balení a vrátit můžete až ostatní neotevřené balení, pokud jste si jich koupili víc najednou.

Videorecenze

Mně osobně ale připadají jako uměle vyprodukované prodejcem.

Koupit na podporu erekce Erexan nebo jiný produkt?

K nagativům bych zařadil, že na internetu nenajdete moc zmínek od uživatelů Erexanu. Ani na Heuréce není momentálně žádná recenze. Nejvíc vyjádření (většina z nich byla pozitivní) uživatelů jsem našel v komentářích pod PR článkem o Erexanu. Na druhé straně to je pochopitelné, jelikož Erexan není na Slovensku a ani v Česku dlouho v prodeji. Druhé negativum je, že není možné koupit jen jednu tabletku na zkoušku.

Pozitivní je to, že Erexan se momentálně prodává za bezkonkurenční cenu. Druhé a podstatnější pozitivum je to, že jeho složení je velmi podobné jako má vítěz našeho hodnocení.

Pokud by byl Erexan v České Republice v prodeji déle a získal víc referencí od uživatelů, tak by pravděpodobně atakoval první místo v našem hodnotícím žebříčku.

Máte vlastní zkušenosti s Erexanem? Vyjádřete své názory v komentářích pod článkem.

 

4.1/5 - (12 votes)
Comments
  1. 8 roky ago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist