Chcete si koupit tabletky Zerex? Na toto si dávejte pozor!

Upozornění (nejen) k doplňkům stravy značky Zerex

Toto upozornění se doporučuje brát obecně na zřetel u všech přípravků na podporu erekce s rychlým nástupem účinku.Dále je nutné brát v úvahu, že poruchy erekce (zejména ustarších mužů) mohou (ale také nemusí) být druhotným příznakem nějakého jiného zdravotního problému, nejčastěji srdečního onemocnění.Proto byste měli dobře znát svůj zdravotní stav, ještě předtím, než začnete užívat jakékoliv léky nebo doplňky stravy na podporu erekce.

Řízení a obsluha strojů

Tabletky Zerex mohou vzácně způsobit závratě a poruchy vidění. Měli byste proto znát svoji reakci na tyto přípravky předtím, než budete řídit nebo obsluhovat stroje.

Zerex upozornení

Jak všechny jiné léky nebo doplňky stravy, tak ani tabletky Zerex nejsou vhodné pro každého.

Možné vedlejší účinky výživových doplňků

Stejně tak jako jiné výživové doplňky, může mít i Zerex nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle jen velmi mírné v porovnání s léky na erekci, které jsou jen na lékařský předpis.Po užití tabletek Zerex byla vojedinělých případech zaznamenána výrazně prodloužená erekce.Pokud máte takovou erekci, která trvá více než 4 hodiny, okamžitě vyhledejte lékaře.Přípravek nesmí užívat lidé sonemocněním srdce.Pokud by se uvás vprůběhu nebo po pohlavním styku objevily bolesti na hrudi, může se jednat ozávažný stav (onemocnění srdce), neužívejte však v žádném případě nitráty (léky s jejich obsahem), ale ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

POZNÁMKA: To, že užíváte nějaký doplněk stravy automaticky neznamená, že se nemohou u vás projevit nežádoucí vedlejší účinky. Stejně jako mohou být rostlinné extrakty účinné, tak mohou způsobit i nějaké nežádoucí účinky.

Neužívejte tabletky Zerex pokud:

  • Užíváte léky obsahující nitráty nebo látky uvolňující oxid dusnatý, jako je např.isoamyl-nitrit.Tyto přípravky se nejčastěji používají při léčbě anginy pectoris (bolest na hrudi).Zerex může závažně zvýšit účinek těchto léků.Pokud takové léky užíváte, nesmíte Zerex užívat.
  • Pokud u vás někdy došlo kalergické reakci na tyto přípravky nebo na některou z pomocných látek
  • Pokud trpíte srdeční poruchou nebo závažnou poruchou jater
  • Máte vředovou nemoc nebo poruchu krvácivosti (jako je hemofilie)
  • Máte blíže nezjištěné problémy s vaším srdcem
  • Pokud máte vzácnou u vrozenou poruchu sítnice (jako např. retinitis pigmentosa)
  • Pokud jste měli nedávno cévní mozkovou příhodu (mrtvici), srdeční infarkt nebo pokud máte nízký krevní tlak.

Současně se Zerex-em byste neměli k léčbě poruchy erekce užívat žádný jiný přípravek. Zerex není určen pro osoby mladší 18 let a pro ženy.

TIP: Na trhu je dostupných mnoho doplňků stravy na podporu erekce. Nejprodávanější jsou tabletky Zerex. Nejlevnější jsou tabletky Erexan a v posledním roce získali u mužů prudký nárůst popularity tabletky eJoy.

Mít uspokojující sexuální život je velmi důležité, avšak v první řadě byste měli myslet na vaše zdraví. Pokud máte nějaké pochybnosti o tom, zda můžete tabletky Zerex užívat, tak se určitě poraďte se svým lékařem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist