Co je to swingers party?

Swinging je ne-monogamní chování. Oba sexuální partneři souhlasí se zahrnutím dalšího člověka, páru, či více lidí do svých sexuálních hrátek. Může jít ale také o výměnu partnerů. Navštívíte-li swingers party, není však toto nutné. Mnoho párů navštěvuje party proto, aby se milovali pouze spolu a nechali se při tom vidět, nebo sledovali při milování někoho jiného. A nebo si prostě jen užili onu vzrušující atmosféru. Nejdůležitější ale je, že nikdo není do ničeho nikým nucen.

prirodni-viagra-banner

Jak swingers party probíhá

Swingers párty je velmi dobře naplánovaná a organizovaná zábava. Večer se většinou odehrává v klubové společenské místnosti, kdy jako zákazníci sedíte na baru, u stolu, v boxech, na sedačkách atd. Můžete být nazí, zahalení v osučce či v eroticém prádle. Polonahota obvykle odstraní veškeré zábrany, které jste si s sebou přinesli. Majitelé klubu řídí celý večer a obvykle doplňují i program s erotickou tématikou. V průběhu večera může proběhnout lesbi show, striptýz, erotický tanec, atd. Poté, co se rozhodnete, že se chcete jít věnovat sexu, můžete se odebrat do některého z pokojů. Sex můžete provozovat v páru, tak jak jste přišli, s dalším člověkem či párem, pokud jste si vzájemně „sedli“.

Věděli jste, že skupinový sex je pro muže na prvním místě v jejich fantaziích a u žen na druhém místě? Přečtěte si o dalších erotických fantaziích čechů.

Osobnostní význam

Swingers párty je velmi sofistikovaná zábava, s jasnými pravidly a v žádném případě nejde o bezhlavou soulož muže s co nejvíce ženami. Naopak se jedná o životní styl a vstup do tzv. jiné dimenze. Mnoho párů považuje svou první návštěvu swingers klubu za odrazový můstek, který jim dal nový životní směr a vložil do jejich sexuálního života dlouhodobou jiskru.

Pravidla

Na Swingers párty je výslovný zákaz vstupu samotným mužům (kromě některých konkrétníc akcí). Toto první pravidlo platí ve všech klubech, ostatní pravidla se již mírně odlišují. Žena na swingers párty může přijít sama. Jestli na párty vyrazíte, měli byste jít nejčastěji jako manželé, nebo minimálně partneři. Pokud si muž přizve s sebou společnici jenom na oko, aby se tam vůbec dostal, je obvykle odhalen a oba jsou z klubu vykázáni. Mezi nejčastější a nejdůležitější pravidlo patří právo odmítnout kohokoliv, kdo vás osloví a nejste ochotni se s ním věnovat erotice, nebo opustit klub kdykoliv budete chtít. Požívání alkoholu je dovoleno, ale jen s mírou. Drogy jsou zakázané.

Swingers party

Na swingers party je vstup jen samotným mužům zakázán

Swingers kluby v ČR

Aktuálně můžeme mluvit zhruba o 35 swingers klubech po celé České republice. Pozor ovšem na kluby, které se jen tváří jako swingers, ale ve skutečnosti se jedná o night kluby, které swingers nabízí jako doplňkovou službu. Tyto mezi klasické swingers kluby řadit nelze.

Zaujalo vás téma SWINGERS? Pročtete si článek Jak probíhá swingers party.