Jak to chodí na swingers party

Swingers kluby

Uvažujete, že byste si zašli na swingers party? Klubů, ze kterých si můžete vybírat, je u nás spousta. Pravidla a „průběh“ parties bývá však podobný.

Co swingers party není

Představa většinové neznalé veřejnosti je taková, že na těchto akcích probíhají jen samé „prasárny“, nechutný skupinový sex, jemuž se oddávají samí zfetovaní vyvrhelové. A jakmile tam přijdete, všichni se na vás hned vrhnou tak, že se na konci ani nepostavíte na nohy. Tak takto to opravdu není.

prirodni-viagra-banner

Co jsou tedy swingeři zač?

Swingers je prostě životní styl. Jeho milovníci jsou normální lidi, na kterých jejich zálibu určitě nepoznáte na první pohled. Nicméně jsou na tuto svou zálibu a schopnost přijmout svou sexualitu náležitě hrdí.

Swingeři jsou lidé, kteří vyznávají a praktikují sex nejen se svým partnerem, ale také s dalším člověkem či párem. Samozřejmě s tím musí všichni zúčastnění souhlasit. Jsou zodpovědní a sex si užívají jedině s ochranou. Většina swingerů jsou slušní, spokojení a otevření lidé. Je mezi nimi méně rasistů a homofobů.

Swingers party pomáhá párům zpestřit jejich intimní vztah a splnit si své touhy po více partnerech či po tom, aby se na ně při sexu někdo díval, bezpečně a zcela anonymně.

Kdo může přijít na swingers party?

Na běžnou swingers party můžou přijít páry a samotné ženy. Samotní muži nejsou vítání, pro ty kluby pořádají speciální akce. Co se týká věku, je omezen pouze dolní hranicí, a tou je 18 let. Horní hranice není stanovena. Ani žádné další podmínky či omezení. Snad jen, že příchozí by neměli být příliš pod vlivem alkoholu či drog. Navzdory mnohým představám a předsudkům se lidé ve swingers klubech k sobě chovají slušně a respektují se.

Co se stane po příchodu?

Party začíná v určitou hodinu. Je dobré přijít včas a být tam od začátku.

Když do klubu přijdete, budete uvítání, dostanete welcome drink a také nějaké občerstvení. V klidu se posadíte ve společenské místnosti a bavíte se. Povídáte si, popíjíte a nasáváte atmosféru. A v průběhu se možná seznámíte s dalším párem či ženou, se kterými si trošku „poklábosíte“ a zjistíte, zda jste si sympatičtí, a možná se pustíte do „něčeho víc“.

V další fázi večera se půjdete osprchovat a převléct. Své věci včetně mobilního telefonu si uložíte do skříňky. Samozřejmě není povoleno cokoliv fotit či natáčet. Během akce je většina lidí oděna pouze do osušky, ženy případně do erotického prádla.

Swingers party

Na swingers party je bezpečnost a hygiena na prvním místě

Swingers a sex

Až se dostatečně uvolníte a přijdete na to, že je načase pokročit, můžete se přesunout do některého z pokojů. Tady se můžete milovat se svým partnerem, také se můžete jen mazlit. Můžete k sobě někoho přibrat nebo se k někomu přidat, nebo můžete zůstat sami. Můžete být sami vedle jiného páru, nebo se můžete s jiným párem prostřídat. Je to jen na vás a vzájemné domluvě. Některé páry jen chtějí být viděny, nabrat inspiraci a sexy atmosféru. Žádný skupinový sex ani nic podobného není povinností. Jde pouze o to, abyste se cítili dobře a večer si užili. Klidně můžete celý večer prosedět ve společenské místnosti a bavit se.

Hygiena a bezpečí především

Součástí klubů bývá také bazén, který je možné využít k relaxaci a mazlení. Samotný pohlavní styk však v bazénu povolen není. Důvodem je hygiena.

K dispozici máte většinou dostatečné množství kondomů, ubrousků a osušek. Dbejte na zdraví svoje i ostatních. Pokud máte podezření, že nejste úplně zdraví, je slušnost do klubu nepřijít. A to nejen co se týká pohlavních chorob, ale i běžných virových onemocnění.

Stanovte si hranice

Předtím, než se se svým partnerem či partnerkou vydáte do některého ze swingers klubů, doporučujeme stanovit si hranice. Dohodněte se spolu, kam až jste ochotni zajít a co už je přes čáru. Mnohdy se však pod vlivem atmosféry party a klubu rozhodnete své meze překročit. Ovšem váš partner toto sdílet nemusí. Stejně tak, i když si hranice a pravidla stanovíte, na místě zjistíte, že to prostě „nedáte“ vy nebo váš partner. Pro tyto případy je dobré stanovit si nějaké „bezpečnostní“ slůvko, které bude pro druhého jasný signál, že takhle tedy ne.

Co je Rozhodovací hodinka?

Během této doby se můžete rozhodnout, zda na party zůstanete nebo ne. Jestli během této doby zjistíte, že to není nic pro vás, nebo že vám nevyhovuje současná společnost, můžete odejít a ve většině barů neplatíte poplatek za vstupné.

Základní pravidla swingers party

  1. Ne znamená ne. Kdykoliv.
  2. Jakékoliv obtěžování hostů je nepřípustné
  3. Vstup povolen pouze od 18 let, a to párům a ženám
  4. Doporučuje se používat kondom
  5. Nepřehánět to s alkoholem
  6. Zákaz pořizování jakýchkoliv audio a videozáznamů či fotografií
  7. Dodržování mlčenlivosti a diskrétnosti

Zaujalo vás téma SWINGERS? Pročtěte si taky článek Co to je swingers party.

4.3/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist