E-reX 24 – recenze a hodnocení produktu

E-reX 24

Podle etické charty společnosti Biolab SA, která je výrobcem tohoto výživového doplňku se E-reX 24 distribuuje pouze prostřednictvím přímých objednávek BioLab SA nebo jejich zastupujících společností. Proč? Je to jejich snaha nabídnout zákazníkovi co nejpříznivější cenu. V České republice je možné tyto tablety zakoupit na jejich oficiálním webu www.erex24.cz.

Doplněk stravy E-reX 24

Doplněk stravy E-reX 24

E-reX 24 je doplněk stravy na problémy s erekcí se 100% přírodním složením. Na oficiálních internetových stránkách uvádí, že nejpřesvědčivějším laboratorním důkazem je, že po jedné hodině od podání přípravku E-reX 24 se počet spermií v prvním ejakulátu zdvojnásobil a následné krevní testy ukázaly prudké zvýšení hladiny testosteronu.

Dostupné produkty na Českém trhu pro zvýšení hladiny testosteronu:

 1. TestoMax
 2. Zerex Ultragold
 3. ProMan Plus

E-reX 24 pomáhá :

 • stimulovat libido
 • zaručit silnější, intenzivnější a déletrvající erekci
 • zaručit delší a větší penis
 • způsobit intenzivnější ejakulaci a zamezit předčasné ejakulaci
 • zrychlit průtok krve do penisu pro větší citlivost a rozkoš

To vše má dosáhnout za pomoci výtažků z rostlin Yerba Maté a Muira Puama, které rostou v pralesích Jižní Ameriky. Složení účinných látek je ale ve srovnání s ostatními výživovými doplňky na erekci zcela rozdílné (viz. tabulka). V E-reX 24 se nenachází ani jedna ze známých účinných složek jako Tribulus terrestris, Maca, L-Arginin a L-citrulin. Reálná síla účinku tohoto doplňku stravy je proto sporná.

E-reX 24 Forte a E-reX 24 Extra Forte

Preparát E-Rex 24 se prodává ve formě tablet. Doporučená denní dávka je jedna tableta, která se užívá každé ráno na lačno a zapíjet se má sklenicí vody. Balení představuje 1 měsíční kúru. Na prodej jsou ale i E-reX 24 Forte (2 měsíční kúra) a E-reX 24 Extra Forte (3 měsíční kúra). Momentálně probíhá akce + 15 tablet zdarma. Dalším krokem výrobce směrem k zákazníkovi je, že umožňuje již částečně spotřebovanou kúru E-REX24 vrátit zpět a následně dostanete od nich zpět Vámi zaplacenou částku. To proto aby deklarovali, že účinkem svého výrobku 100% věří. Myslím, že momentálně jsou jediní na trhu, kteří nabízejí takovou bezplatnou zkoušku.

A co Vy, věříte? Ať už ano, či ne, jak se říká: „Za zkoušku nic nedáš.“ V tomto případě to platí 100%. Napište prosím své názory, případně zkušenosti do komentářů pod recenzi, pomůžete tak při výběru mnohým jiným, jejichž problémem je erektilní dysfunkce (impotence).

Líbila se Vám recenze? Dejte o ní vědět i Vašim známým.

 

4/5 - (6 votes)
Comments
 1. 9 roky ago
  • 9 roky ago
 2. 8 roky ago
 3. 7 roky ago
 4. 7 roky ago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist