LIDERIN – recenze a hodnocení produktu

LIDERIN

Samostatný web věnující se pouze tomuto výživovému doplňku jsem nenašel, na rozdíl od ostatních recenzovaných produktů na erekci. Liderin ale najdete ve více internetových obchodech např. i v eshopu pilulka.cz.

Doplněk stravy LIDERIN

Doplněk stravy LIDERIN

Podle výrobce Liderin je vhodné užívat:

  • pokud potřebujete zlepšit svůj sexuální život
  • pokud chcete vyvolat erekci
  • pokud během sexuálního styku nedokážete udržet erekci
  • pokud chcete prodloužit čas erekce
  • pokud chcete dát svému sexuálnímu životu impuls

LIDERIN a LIDERIN Ginseng

V prodeji jsou dva typy tohoto přípravku. Rozdíl mezi nimi je ve složení a ceně. Liderin ginseng je dražší a obsahuje i ženšen, který pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Doporučené dávkování jsou 3 tablety minimálně 1 hodinu před pohlavním stykem. Délku trvání účinku jedné dávky se mi nepodařilo zjistit, ale samotné složení Liderinu (viz. tabulka) není nic extra a dá se předpokládat, že nedosahuje nejlepší výsledky.

Nebude Vám to ani dlouho trvat a na internetu najdete řadu negativních reakcí na tento přípravek. Když si k tomu ještě připočtu jeho složení a cenu jedné dávky cca 200 Kč, tak bych se při výběru určitě díval jiným směrem, např. TU.

Ať jsou Vaše zkušenosti s tabletami Liderin jakékoliv, napište mi to prosím do komentářů pod recenzi. Můžete tím pomoci mnoha dalším mužům najít správnou cestu k řešení jejich problémů s erekcí.

Líbila se Vám recenze? Dejte o ní vědět i Vašim známým.

 

4/5 - (8 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist