Stimulen – přírodní stimulace velikosti poprsí

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez operace?

Stimulen je výživový doplněk, který působí na zvětšení a zpevnění prsou zcela přírodní cestou. Hlavní účinek spočívá v kombinaci tří bylinek, jež jsou v přírodní medicíně používány po staletí. Otázku, jak zvětšit prsa bez operace, si pokládá mnoho žen. Ovšem najít odpověď, není vždy úplně snadné. Stimulen byl vyvinut přesně k tomuto účelu. Zda skutečně funguje a na jakém principu, na to jsem se zaměřil v tomto článku. K obecným informacím jsem hledal zkušenosti a recenze uživatelek, které jej skutečně vyzkoušely. Tento přípravek přináší ryze česká společnost Naturvita a. s., která se zaměřuje na výrobu přírodních doplňků stravy.

Stimulen a jeho účinky

Výrobce udává, že přípravek Stimulen pomáhá vyrovnávat hladiny steroidních hormonů v ženském organismu a tak udržuje hormonální hladinu v normálu. Díky pečlivě vybranému složení by při pravidelném užívání měly ženy zaznamenat pevnější a plnější poprsí. Stimulen také působí jako přírodní afrodiziakum, které zvyšuje sexuální touhu a zlepšuje prožitek z milování. Příznivě ovlivňuje náladu, potlačuje napětí a zvyšuje sebevědomí každé ženy. Tento produkt pomáhá i při potížích s nepříjemnými projevy premenstruačního syndromu a při nastupující menopauze.

Složení

Jak už bylo výše psáno, Stimulen se skládá ze tří základních bylinek, které mají vliv na velikost prsou i jeho zpevnění.

  • Jam vlnatý neboli Dioscorea villosa je bylina, která pomáhá snižovat nepříjemné projevy menopauzy, jakými jsou návaly tepla, pocení, podráždění, úzkost. Nemá žádné vedlejší účinky.
  • Damiana neboli Turnera diffusa pozitivně působí na sexuální apetit. Podporuje duševní pohodu a odbourává stres. Jde o významné afrodiziakum. Mexické ženy jej pily slazené medem hodinu před stykem, aby zvýšily prožitek z milování. Zvyšuje libido, zlepšuje psychickou odolnost a také přispívá ke snížení hmotnosti.
  • Palma sabalová neboli Serenoa repens působí příznivě na reprodukční systém žen i mužů. Navíc bylo zjištěno, že Serenoa pozitivně napomáhá zpevnění povislých prsou žen.
STIMULEN - tablety na zvětšení prsou

STIMULEN – tablety na zvětšení prsou

Jak Stimulen užívat?

Stimulen mohou užívat všechny dospělé ženy. Užívají se 2 až 3 tablety denně, které je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. Balení obsahuje 60 tablet. Je to dávka přibližně na 20 až 30 dní.

Uživatelky jistě potěší velmi příznivá cena produktu Stimulen, která se pohybuje v rozmezí 80 – 90 Kč. Při užívání tří tablet denně vás tak měsíční dávka vyjde přibližně na 140 Kč.

Přečtěte si také recenzi konkurenčního produktu na zvětšení prsou s názvem BreastEXTRA.

Abyste dosáhli optimálních účinků, tedy viditelně větších a pevnějších prsou, je třeba Stimulen užívat pravidelně po dobu několika měsíců. Výrobce uvádí alespoň dva. Pokud budete užívat produkt v uvedených dávkách, neměly by se objevit žádné vedlejší účinky. Přesto tento výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy ani dívky mladší 18 let.

Zkušenosti a recenze uživatelek na Stimulen

Uživatelky oceňují především nízkou cenu v porovnání s dalšími přípravky určenými na zvětšení prsou. Tento produkt nemá vlastní webové stránky. Stimulen můžete zakoupit především v lékárnách, například dr. Max nebo na webových stránkách www.pilulka.cz.

Ženy mají s těmito pilulkami na zvětšení prsou vesměs dobré zkušenosti. Prsa podle některých jakoby natečou a vyplní dekolt. Zároveň poukazují na to, že se jim po užívání přípravku zvýšila chuť na sex. Valná většina žen si tento přípravek skutečně pochvaluje, což je v poměru s cenou opravdu dobrá zpráva.

Některé uživatelky Stimulenu však poukazují na to, že po přípravku trochu přibraly. Jiným se dokonce udělala celulitida. A pak jsou samozřejmě ženy, které nezaznamenaly vůbec žádné účinky ani po dlouhodobém užívání. Ženy často zajímá, zda má Stimulen nějaký vliv na antikoncepci. Tyto dva přípravky by se však neměly vzájemně ovlivňovat. Lze je tedy brát současně.

Tento přípravek mi přijde jako snadná cesta ke zvětšení objemu poprsí a získání pevnějších ňader. Není třeba se obávat vedlejších účinků. Navíc je cenově dostupný a jeho užívání velmi snadné. Neobsahuje lepek ani žádné konzervační látky, je čistě přírodní. Podle mého názoru stojí za vyzkoušení, i když to není TOP PRODUKT v tomto segmentu.

3.7/5 - (11 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist