ProMan Plus – na udržení normální hladiny testosteronu

ProMan Plus. Co to je a kdo ho vyrábí?

ProMan Plus je přírodní přípravek určený pro muže. Obsahuje 12 důležitých složek podporujících optimální hladinu testosteronu. Tento steroidní hormon patří do skupiny androgenů a tvoří se převážně ve varlatech. Pokud dojde k poklesu hladiny testosteronu, může se objevit únava, ztráta libida, deprese, úzkost a mnoho dalších neduhů.

Chcete-li si udržet hladinu testosteronu v normálu a dáváte přednost přírodním přípravkům, vyzkoušejte ProMan Plus. Tento produkt vyrábí společnost NaturaMed Pharmaceuticals, která byla založena v roce 1991 v Norsku. Firma v roce 2001 expandovala do nedalekého Švédska pod názvem NaturaMed Pharma AB. Později vstoupila na finský a dánský trh. Od roku 2006 působí také v ČR, své sídlo má v Českých Budějovicích. ProMan Plus je vhodný pro každého muže, který chce být v kondici a udržet si dostatek energie.

ProMan Plus na udržení normální hladiny testosteronu

ProMan Plus na udržení normální hladiny testosteronu

Jaké je složení ProMan Plus?

Jak již bylo výše uvedeno, přípravek obsahuje 12 složek, které dohromady tvoří symbiózu a vedou k udržení normální hladiny testosteronu v mužském těle. Jde o souhrn pečlivě vybraných bylinek, minerálů a vitamínů. Pojďme si je vyjmenovat:

 • Hořčík a Zinek – patří mezi nejdůležitější minerální látky, podílí se na dělení buněk a patří mezi významné antioxidanty. Zinek významně ovlivňuje mužskou plodnost. Hořčík podporuje svalovou hmotu.
 • Norská rybí moučka
 • Selen
 • Extrakt pískavice řecké 4:1 – upravuje metabolismus a svalovou hmotu
 • Extrakt rozchodnice růžové 10:1 – normalizuje tělesné funkce, bývá označena jako „přírodní viagra“
 • Extrakt kořene ženšen 10:1 – působí proti únavě
 • Extrakt listu damiana 10:1 – působí jako silné afrodiziakum
 • vitamíny skupiny B: B3, B6, B12
 • vitamín D3

TIP: Dostupné alternatívy k ProMan Plus jsou např. produkty ZEREX Ultragold a TestoMax. Případně si prostudujte celý seznam produktů na podporu hladiny testosteronu.

Všechny tyto složky, které přípravek ProMan Plus obsahuje, přispívají k udržení optimální hladiny testosteronu, výkonnosti a výdrže. Za kvalitu ručí Evropský úřad pro bezpečnost potravin – EFSA.

ProMan Plus se vyrábí v podobě kapslí.

ProMan Plus se vyrábí v podobě kapslí.

Kde je možné ProMan Plus objednat a jak jej užívat?

ProMan Plus je vysoce kvalitní přípravek, který se vyrábí v Norsku v souladu z GMP standardy (zásady dobré výrobní praxe). Produkt nabízí výhradně společnost NaturaMed Pharmaceuticals. První balení získáte za cenu 49 Kč. Platíte tedy pouze poštovné a balné. Tuto cenu navíc zaplatíte až po obdržení zásilky. Zároveň budete zařazeni do věrnostního programu pravidelného zasílání balíčků. Program lze využívat, jak dlouho budete potřebovat. Pokud již zájem mít nebudete, můžete jej bezplatně zrušit. Cena dvouměsíčního balení činí 599 Kč.

ProMan Plus se vyrábí v podobě kapslí. Doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Balení obsahuje 30 kapslí. Přípravek by měl být užíván dlouhodobě.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů?

Zkušenosti uživatelů jsou spíše kladné. Zákazníci oceňují možnost vyzkoušení přípravku zdarma. Dalším velkým plusem je přijatelná cena dalších balení. Většina mužů se shoduje na tom, že ProMan Plus má příznivé účinky a cítí se po jeho užívání lépe. Někteří však přiznávají, že žádnou změnu nepociťovali, a po nějakém čase dali přednost jinému produktu s podobným složením. ProMan Plus je často srovnáván s TestoMaxem. Složení je podobné, i když ProMan Plus tablety obsahují více látek a jsou levnější. Pokud stále váháte, pak vězte, že za vyzkoušení nic nedáte. A cena 49 Kč je velmi sympatická.

3.9/5 - (23 votes)
Comments
 1. 6 roky ago
 2. 5 roky ago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist