Durex – přední výrobce kondomů s dlouholetou tradicí

O značce Durex

Značka Durex je předním výrobcem kondomů. Společnost nabízí své produkty ve více než 150 zemích světa. Je natolik známá a oblíbená, že se stala leaderem na trhu ve svém oboru. Název značky není náhodný, jde o zkratku tří slov, které vyjadřují tří základní rysy produktů společnosti: DUrability – trvanlivost, Reliability – spolehlivost, EXcellence – dokonalost. To odkazuje na skutečnost, že výrobky značky Durex vydrží, jsou spolehlivé a dokonalé, můžete se na ně 100 % spolehnout.

Logo Durex

Klikni na logo pro zobrazení produktů značky DUREX

Značka Durex čerpá z dlouholeté historie, která se píše již od roku 1929, kdy byl registrován název značky. Londýnská gumárenská firma byla však založena ještě o dvacet let dříve a za jejím vznikem stál L. A. Jackson. Tato společnost nejprve prodávala dovezené kondomy a potřeby pro holiče. Firmě se začalo dařit. V letech 1950 až 1959 Durex uvádí na trh první lubrikovaný kondom a o deset let později jako první na světě přináší anatomicky tvarovaný kondom. Postupně expandovala také do dalších zemí světa.

Společnost Durex své produkty neustále rozšiřuje a přizpůsobuje požadavkům moderní společnosti. V roce 1996 spouští internetové stránky, které vlastní ve více než čtyřiceti zemích, ve kterých působí.

Milování bez rizika a s maximálním prožitkem

Společnost Durex přináší pestrý sortiment nejen kondomů, ale také lubrikantů, sexuální hračky pro zpestření milostných zážitků a také oblíbené masážní gely.

Produkty DUREX

Společnost DUREX nevyrábí jen kondomy, ale taky např. lubrikační a masážní gely, erekční kroužky atd.

Kondomy Durex představují širokou nabídku variací kondomů, které jsou maximálně spolehlivé a pyšní se prvotřídní kvalitou. Všechny kondomy prochází elektronickými testy. Značka rozděluje kondomy do několika kategorií, aby si každý mohl vybrat přesně to, co hledá. Zákazníci si tedy mohou zvolit kondomy pro déletrvající potěšení, pod názvem Durex Extra Safe se ukrývají maximálně spolehlivé kondomy, nechybí také kondomy tenké s extra lubrikantem pro větší citlivost a ještě intenzivnější pocity při milování. Velmi oblíbené jsou také kondomy s vroubky a tečkami, které ještě urychlují orgasmus a mnoho dalších. Pro každou kategorii se nabízí několik příjemných příchutí. Obzvlášť oblíbené jsou kondomy Durex Performa, které jsou speciální v tom, že jsou lubrikované zevnitř. Tento kondom dokáže prodloužit vzrušení a ejakulaci. Durex také vyrábí jedny z nejtenčích kondomů na světě, i když jsou tenké, přesto drží.

Za pozornost stojí také lubrikační gely Durex a masážní gely. Velmi oblíbený je lubrikační a masážní gel Durex Play. Tento výrobek velmi pěkně voní díky výtažkům z guarany a má velmi příjemné aromaterapeutické účinky. Gel na vodní bázi není mastný, velmi dobře jej lze použít s kondomy Durex.

Poslední kategorii tvoří sexy hračky Durex, které dokážou dokonale okořenit váš milostný život – například Durex vibrační kroužek.

Durex video

Chcete vidět, jak můžete zlepšit svůj sexuální život pomocí smartphonů? Podívejte se na následující video.

Zajímavosti

Moderní svět se točí kolem mobilních telefonů a internetu. Toho si všimla také společnost Durex, která provádí pravidelné průzkumy v oblasti milostného života. Stále častěji se stává, že partneři dávají přednost internetu před milováním. Dokonce až dvě pětiny respondentů jsou schopni odložit sex kvůli chytrým telefonům nebo tabletům. Značka zároveň vyvinula mobilní aplikaci, která vám může zpříjemnit a opepřit milostný život.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist