Zerex Extralong na předčasnou ejakulaci. Recenze a zkušenosti.

O přípravku Zerex Extralong

Zerex Extralong patří mezi oblíbené produkty, které přináší prověřená značka Zerex. Vedle Zerex Klasik a Zerex UltraGold tak můžete vyzkoušet i Zerex Extralong, který jak již název napovídá, prodlužuje délku pohlavního styku. Je vhodný pro muže, kteří mají problém s příliš rychlým vyvrcholením a nemohou si tak milování užít naplno. Zerex Extralong navíc přispívá k lepšímu sexuálnímu životu obou partnerů. Hlavním cílem tohoto produktu je pomoci mužům, kteří trpí předčasnou ejakulací.

Zde je tedy přehledný výčet hlavních předností produktu Zerex Extralong, které uvádí výrobce:

  • Prodloužení pohlavního styku až o 30 minut
  • Příznivý vliv při řešení neplodnosti a slabé erekce
  • Pomáhá při problémech s prostatou
  • Bez vedlejších účinků
Zerex Extralong v originálním balení

Zerex Extralong v originálním balení

Při nákupů výrobků Zerex si dávejte pozor na to, abyste koupili originál. Existuje mnoho různých levnějších napodobenin!

Co obsahují kapsle Zerex Extralong?

Výrobce produktů Zerex si potrpí na čistě přírodní složení. Jedná se o doplněk stravy, který je volně prodejný a tudíž dostupný bez lékařského předpisu. Přípravek obsahuje pečlivě vybrané ingredience, které mají pozitivní vliv na mužskou potenci.

  • Maca peruánská je prastará rostlina, která pochází z Peruánských And. K léčebným účelům využíváme především prášek z kořene. Obsahuje cenné sacharidy, vlákninu a bílkoviny. Maca v sobě uchovává také esenciální mastné kyseliny, vápník, fosfor, hořčík, draslík, síru a železo. Nechybí stopové prvky a vitamíny. Španělští dobyvatelé jej označovali jako „sexuální rostlina Inků“. Hraje významnou roli v mužské plodnosti a zároveň působí jako afrodiziakum.
  • Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris normalizuje hladinu testosteronu v těle, zvyšuje fyzickou a psychickou výkonnost. Kotvičník podporuje sexuální apetit a chuť do života.
  • L-arginin. Pod tímto názvem se ukrývá významná aminokyselina, která je důležitá při tvorbě oxidu dusnatého. Tato chemická sloučenina pomáhá uvolňovat cévy, podporuje jejich pružnost a prokrvení. A to samozřejmě vede ke kvalitní erekci u mužů.
  • Další významné látky, které jsou obsaženy v přípravku Zerex Extralong jsou: L-lyzin, L-Citrulín, Ženšen, Teobromín, Pestřec mariánský

Složení je hodně podobné jako u jiných přípravků, které jsou určeny na podporu erekce, a současně jde o doplňky výživy. Například mě napadá Erexan či eJoy. Nenajdete zde však látky, které obsahují léky na poruchy erekce, proto je přípravek volně dostupný bez předpisu. Pokud se tedy chcete vyhnout nepříjemné návštěvě u lékaře a zkusit přírodní léčbu, pak mohu produkty Zerex jen doporučit.

Jak užívat Zerex Extralong a pro koho není vhodný?

Výrobce doporučuje dávkování 1 tabletu přibližně hodinu před stykem. Zároveň upozorňuje na to, že není vhodné užívat více než 2 tablety denně. Jde pouze o doplněk stravy, nikoliv náhradu pestré stravy.

Přípravek není určený dětem a mladistvým. Doba nástupu prvních účinků je značně individuální. Záleží na věku a také psychickém a fyzickém stavu. Pokud vás impotence a předčasná ejakulace trápí dlouhodobě a výsledky se nedostaví ani při užívání tohoto produktu, raději se poraďte s lékařem. Zerex Extralong lze užívat také jako doplňkovou léčbu.

Kde se dá Zerex Extralong koupit?

Přípravky Zerex jsou volně prodejné. Nejjednodušeji je seženete přes online lékárny nebo e-shopy. Chcete-li však mít jistotu originality přípravku, objednejte si jej jednoduše přes web www.zerex.cz. Najdete zde všechny výrobky této značky, které můžete mezi sebou kombinovat a pořídit si tak i zvýhodněné balení. Cena za 1 balení, které obsahuje 12 kapslí je 850 Kč. Poštovné činí 89 Kč poštou nebo 110 Kč kurýrem PPL. Platit lze převodem nebo při převzetí zboží. Při nákupu nad 1700 Kč je doprava zdarma.

Nejčastější dotazy zákazníků

2 kapsle Zerex Extralong

Prodejce dává možnost zakoupení si jen dvou kapslí Zerex Extralong na zkoušku

1. Mohu Zerex Extralong kombinovat s alkoholem?

Abyste dosáhli žádoucích účinků, alkoholu se raději zcela vyvarujte.

2. V jakých případech nelze užívat Zerex Extralong?

Zerex Extralong je poměrně bezpečný přírodní preparát. Není však vhodný pro lidi, kteří prodělali cévní mozkovou příhodu, srdeční infarkt nebo trpí nízkým krevním tlakem či problémy se srdcem.

3. Za jak dlouho mohu pociťovat účinky a jak dlouho budou trvat?

Výrobce uvádí, že přípravek by měl začít účinkovat přibližně za hodinu. Doba trvání účinku by měla trvat až 36 hodin. Zerex Extralong nedráždí žaludek, neobjevují se bolesti hlavy a jeho užívání je zcela bezpečné.

4. Dostanu přípravek v diskrétním balení?

Ano, u těchto přípravků se můžete spolehnout na zcela diskrétní balení. Nikdo nepozná, jaký produkt jste si objednali.

Recenze a zkušenosti s tabletami Zerex Extralong

Legální náhrada Viagry bez lékařského předpisu. Tak bývá často označován Zerex (Extralong). Doplněk stravy má podle různých studií prokazatelné účinky na zlepšení erekce. Ovšem je třeba si uvědomit, že na každého účinkuje trochu jinak. Nejde o běžný lék, ale doplněk stravy. Dočetl jsem se také několik komentářů o tom, že přípravek nefungoval vůbec nebo jen zcela nepatrně. I to je samozřejmě možné. Nicméně mnoho uživatelů si Zerex Extralong chválí, protože jim pomohl vychutnat si sexuální prožitek a také zlepšil sexuální i partnerský život.

A jaké jsou vaše zkušenosti? Vyzkoušeli jste někdy některý z produktů Zerex nebo jemu podobných? A fungovalo to? Budu moc rád, když se o to se mnou podělíte. Já osobně si myslím, že značka Zerex patří k těm nejlepším ve své kategorii. Někoho možná ovlivní cena, která není nejnižší. Na druhou stranu často utrácíme za věci, které vlastně ani nepotřebujeme. Tady nemáte co ztratit. Pokud nebudete spokojeni, můžete produkt vrátit a své peníze dostanete zpět. Za mě má tedy Zerex Extralong zelenou.

3.8/5 - (12 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist