Co je to TestoMax a proč ho užívat?

Testosteron – důležitý mužský hormon

Testosteron je primární mužský pohlavní hormon, zodpovědný za typické mužské vlastnosti; od výšky a růstu, hlubokého hlasu, síly a svalové hmoty až po růst penisu a varlat.S věkem se hladina testosteronu v krvi mění. Nejvyšší bývá v období dospívání a poté pomalu klesá. Po 30. roce života začíná docházet k poklesu hladiny testosteronu a to přibližne o 1% ročně.

Pokles tohoto hormonu může mít následující negativní následky na mužký organismus.

  • úbytek svalové hmoty
  • nárůst tělesného tuku
  • snížené sexuální libido
  • ztráta energie, únava
  • duševní labilita, podrážděnost

Z výše uvedeného výčtu vyplývá, že testosteron je opravdu velmi důležitý. V boji proti těmto negativním důsledkům, způsobených snižující se hladinou testosteronu, vám může pomoci TestoMax, doplněk  stravy vyvinutý speciálně pro muže.

TestoMax – doplněk stravy pro muže po třicítce

TestoMax – doplněk stravy pro muže po třicítce

TIP: Dostupné alternativy k TestoMaxu jsou např. produkty ZEREX Ultragold a ProMan Plus. Případně si prostudujte celý seznam produktů na podporu hladiny testosteronu.

Jaké má TestoMax složení?

Dlouhodobé výzkumy ukázaly, že u mužů po 30. roce života dochází k úbytku testosteronu, a to průměrně o 1 % za rok. Výsledkem je podrážděnost, přibývání na váze, únava a také úbytek svalové hmoty. TestoMax je doplněk stravy, který pomáhá mužům zmírňovat projevy mužského přechodu neboli andropauzy. Obsahuje složky, které jsou pro muže důležité.

Pískavice: podporuje růst svalové hmoty, pomáhá udržet rovnováhu metabolismu tuků

Zinek:  přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci

Vitamin B6: přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Hořčík: přispívá k normální činnosti svalů a normálnímu energetickému metabolismu

TestoMax 30 tabletek

TestoMax: 30 tablet, hmotnost obsahu: 36 g

Kde je možné TestoMax koupit?

Přípravek TestoMax přináší norská společnost Nordic Health s.r.o., která působí na českém trhu od roku 2011. Společnost patří do norské skupiny Sana Pharma AS, která je jednou z největších společností, zabývající se prodejem potravinových doplňků a kosmetických přípravků v severských zemích. TestoMax lze koupit na webových stránkách testomax.cz.

TestoMax – Nechceš skončiť na ulici

Humorné video o tom kam až to může dojít, když přestanete být chlapem.

TestoMax zkušenosti

Muži mají s tímto produktem dobré zkušenosti. Také užívání je snadné. Stačí 1 tobolku denně zapít dostatečným množstvím tekutin. TestoMax také oceníte, pokud aktivně sportujete a chcete nabrat svalovou hmotu. Je důležité si uvědomit, že TestoMax není lék. Nelze od něj očekávát okamžitý a časově omezený účinek. TestoMax je doplněk stravy z přírodních zdrojů jehož nástup je pozvolný, ale dlouhodobý. Těch nejlepších účinků lze dosáhnout po 3 – 5 měsících pravidelného užívání.

TestoMax zkušenosti

TestoMax zkušenosti

Zdroj: www.leky-poradna.cz

Recenze na TestoMax jsou vcelku kladné, nicméně najdou se i uživatelé, kteří nezaznamenali žádné účinky, a přípravek jim přijde předražený. Jaké jsou vaše zkušenosti? Podělte se o ně s námi.

4.1/5 - (29 votes)
Comments
  1. 7 roky ago
    • 7 roky ago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist