Yellow vital – pro silnější erekci

Yellow vital

Yellow vital není nový ,,hráč“ mezi doplňky stravy na podporu erekce a předčasnou ejakulaci na českém trhu. Vyvinut byl společností Guangzhou Bio-Resources Co., Ltd. V příbalovém letáku je zveřejněn slogan ,,Objevte v sobě opět tygra!“ Skutečně Vám ho Yellow vital pomůže objevit?

Prášky Yellow vital

Yellow vital – pro silnější erekci

Proč byste si podle prodejce měli Yellow vital koupit?

  • Tvrdší a větší penis
  • Dlouhodobá erekce
  • Zabraňuje předčasné ejakulaci
  • Žádné vedlejší účinky
  • Účinek 1 tabletky až na 36 hodin
  • Zvyšuje libido
  • Anonymita doručení
  • Zvýšená sexuální výkonnost
  • Krátká regenerační doba mezi orgasmy

Yellow vital je přírodní produkt na podporu erekce využívající výtažky z rostlin, které se používají v tradiční čínské medicíně. Složení Yellow vital si můžete prohlédnout v naší srovnávací tabulce, případně si můžete složení i s podrobným popisem o účinných látkách prohlédnout na oficiálním webu yellowvital.cz. Také na jejich webu najdete ve formátu .pdf protokoly o provedených zkouškách, příbalový leták a povolení z Úřadu veřejného zdravotnictví na prodej tohoto produktu v Česku.

Balení Yellow vital

U Yellow vitalu není v nabídce více druhů tabletek (jako např. u Zerexu), které by byly určeny na jednotlivé sexuální problémy.1 tabletka působí širokospektrálně na všechny zmíněné problémy.Užívat se může maximálně jedna tabletka denně, a to přibližně 60 min před pohlavním stykem. Je možné si zakoupit na zkoušku jednu tabletku, nebo jednotlivé balení obsahující 6 tabletek.

Yellow vital tabletka

1 tabletka Yellow vital

Prodej Yellow vitalu

Objednávkový formulář je velmi jednoduchý a přehledný, v případě zájmu o tento produkt s ním nebude mít nikdo problém. Prodejce deklaruje 100% záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. Podmíněné to je ale 30 denní lhůtou, v balení může chybět jen jeden kus a reklamaci musíte oznámit i emailem. Produkt zpětně posíláte na vlastní náklady.

Koupit nebo nekoupit Yellow vital?

K produktu se pozitivně vyjádřil i urolog MUDr. Ján Kleščinský. Jeho vyjádření si můžete přečíst ZDE. Yellow vital není na našem trhu krátce no není o něm ještě mnoho zmínek, myslím si ale, že i přes vyšší cenu (cenově jedna tabletka vychází cca jednou tolik než Zerex) může být v budoucnu silným konkurentem Zerexu.

Pokud vás doplněk stravy Yellow vital oslovil natolik, že byste ho chtěli co nejdříve vyzkoušet, při objednávce v pracovní dny od 8:00 do 14:00 ho už druhý den můžete mít doma.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist