ArginMax Forte pro muže a ženy. Recenze a zkušenosti s přípravkem.

ArginMax FORTE pro muže

Dalším výživovým doplňkem, o kterém si něco napíšeme, je dobře známý ArginMax FORTE pro muže. Opět je nutno připomenout, že je to doplněk stravy a tak nemůžete očekávat stejné účinky jako např. při užívání Viagry. Na druhé straně ArginMax Forte není vázán na lékařský předpis a při jeho užívání se neprojevují žádné vedlejší účinky. Je možné jej zakoupit v lékárnách i v eshopech.

Doplněk stravy ArginMax FORTE

Doplněk stravy ArginMax FORTE

Výrobce uvádí, že ArginMax Forte přispívá

  • k dlouhodobému zlepšení erekce
  • k prokrvení pohlavních orgánů
  • k sexuální výkonnosti

ArginMax Forte se opírá o synergické působení účinných složek – Forte complex (viz. tabulka). Jak si můžete všimnout, velmi podobné složení má i Clavin a také Zerex, který ale navíc obsahuje i účinnou látku, která se nazývá Maca – tzv. „Peruánská viagra„. Dáno složení dává předpoklady, že tento doplněk stravy splňuje to, co výrobce slibuje.

Aby se požadované účinky dostavily, musíte dodržovat výrobcem doporučené dávkování, tj. 1. týden 3 tablety denně a následně po 1. týdnu 2 tablety denně. Pro maximální účinek byste měli ArginMax Forte užívat alespoň dva týdny. K tomu Vám bude stačit jedno balení s obsahem 45 tablet, které Vám vydrží 19 dní. Po vysazení by Vám účinek měl přetrvávat ještě následující dva týdny. Zde je ale důležité poznamenat, že jednorázové užití vykazuje zřetelně nižší efekt než pravidelné užívání. Dlouhodobé užívání pozitivně působí na sexuální funkce a erekci. V internetových diskusích natrefíte i na negativní reakce, ale převládají pozitivní zkušenosti. Myslím, že o kvalitě výrobku hovoří i samotný fakt, že jeho tváří v televizní reklamě se stal uznávaný český sexuolog a popularizátor sexuologie MUDr. Radim Uzel, CSc.

ArginMax Forte pro ženy

ArginMax Forte je momentálně jediným výživovým doplňkem na podporu erekce na našem webu tadalafil.cz, který má i zvlášť verzi pro ženy ArginMax Forte pro ženy, který je určen k povzbuzení sexuální touhy žen.

V komentářích pod recenzí máte možnost se ptát na věci, které nevíte, případně mluvit o svých pozitivních a negativních zkušenostech.

Líbila se Vám recenze? Dejte o ní vědět i Vašim známým.

3.7/5 - (15 votes)
Comments
  1. 9 roky ago
  2. 8 roky ago
  3. 8 roky ago
  4. 8 roky ago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist