PRIMULUS – pro muže, kteří chtějí mít testosteron pod kontrolou

Pro koho je PRIMULUS vhodný a proč?

PRIMULUS je čistě přírodní přípravek, který je určený pouze pro muže. Na jeho výrobě se podílí tým čtyř mužů, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Muži i ženy mají zcela odlišné potřeby, proto je PRIMULUS určený pouze mužům a obsahuje komplex vitamínů, minerálů a veškerých cenných látek pro moderní muže.

Nejdůležitější mužský hormon je testosteron. Jeho úbytek může vést k mnoha zdravotním problémům. Proto se produkt skládá z vitamínů, minerálů a extraktů bylinek, které podporují přirozenou tvorbu testosteronu. PRIMULUS je ryze český multivitamin, který má vysoký obsah účinných látek. Přípravek je laboratorně testovaný a výrobce ručí za kvalitu.

Co je to testosteron a proč je tak důležitý?

Naše tělo je z velké části ovlivněno hormony. Zatímco na ženy působí estrogeny, mužské tělo ovlivňuje testosteron. Nedostatek tohoto hormonu má za následek méně energie, únavu, náladovost a horší fyzický výkon. Testosteron odpovídá za vývoj primárních a sekundárních pohlavních znaků u mužů. S poklesem testosteronu se často potýkají muži, kterým je přes 30 let.

Primulus vám pomůže zvýšit hladinu testosteronu

Primulus vám pomůže zvýšit hladinu testosteronu

Hladina testosteronu se v průběhu života mění. Svého vrcholu dosahuje mezi 20. a 25. rokem života. Po 30. roce dochází k pomalému úbytku testosteronu a to přibližně o 1 % každým rokem. Jak vysokou hladinu testosteronu máte, odhalí pouze lékaři. Pokud si jej chcete udržet pod kontrolou zcela přírodní cestou, můžete vyzkoušet přípravek PRIMULUS.

Jaké má PRIMULUS složení?

Tento jedinečný multivitamin má složení dle nejnovějších vědeckých výzkumů. Skládá se z pečlivě vybraných minerálů, vitamínů a výtažků z bylin.

 • Zinek je velmi důležitý minerální prvek, který má za úkol chránit a podporovat náš imunitní systém. Má pozitivní vliv na strukturu a funkci buněčných membrán, urychluje proces hojení, má pozitivní vliv na kvalitu vlasů, kůže a nehtů. V neposlední řadě podporuje správnou činnost a vývoj pohlavních orgánů včetně prostaty.
 • Vitamín D3 patří do skupiny kalciferolů a svou strukturou je podobný steroidům, jakými jsou testosteron, cholesterol a kortizol. Bývá označován jako sluneční vitamín. Podporuje správnou funkci imunitního systému, pomáhá udržovat zdravé zuby a kosti a pomáhá při vstřebávání vápníku v těle. V produktu PRIMULUS je obsaženo 2000 jednotek UI vitamínu D3.
 • Vitamín B6 bývá označován jako pyridoxin. Je rozpustný ve vodě. Tuto látku si naše tělo neumí samo vytvářet, proto jsme odkázáni na její příjem z potravy. Hraje důležitou roli při činnosti enzymů, které jsou významné při rozkladu a zužitkování cukrů, tuků a bílkovin. Je důležitý i při vstřebávání zinku a hořčíku.
 • Hořčík patří mezi nejdůležitější minerály. Pro naše tělo má nepostradatelný význam. Podílí se na tvorbě energie, pomáhá udržovat buňky zdravé a působí proti stárnutí. Pozitivně ovlivňuje kvalitu života člověka. V multivitaminu PRIMULUS je hořčík zastoupen ve formě Aquamin Marine Magnesium TG.
 • Vitamín C známý jako kyselina askorbová je ve vodě rozpustná látka, která pomáhá k udržení tělesného zdraví a má mnoho významných funkcí. Tento velmi silný antioxidant je nezbytný pro podporu imunity. V přípravku PRIMULUS se nachází 100 mg kyseliny askorbové.
 • Pískavice řecké seno je rostlina, jejíž semena se využívají jako oblíbené koření. Obsahuje bílkoviny, oleje, cholin a také triterpenové steroidní saponiny. Tuto látku používali již naši předkové jako oblíbené afrodisiakum.
 • Selen je velmi silný antioxidant, který pomáhá našemu tělu bojovat proti volným radikálům. Jeho nedostatek se projevuje zvýšenou únavou a svalovou slabostí.
 • Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris obsahuje steroidní saponiny, rostlinné steroly, flavonoidy a alkaloidy. Působí na zvýšení hladiny luteinizačního hormonu, jehož hlavní funkcí je regulovat hladinu testosteronu v těle. Podporuje energii, vitalitu, svalovou vytrvalost a imunitní systém. U mužů zlepšuje spermatogenezi. Od pradávna byl Kotvičník zemní používán jako afrodiziakum.
 • Extrakt z černého pepře – jde o silný antioxidant a aditivum, které urychluje vstřebávání všech účinných látek, jež jsou obsaženy v přípravku PRIMULUS

Jak se mají tablety PRIMULUS užívat?

Doporučené dávkování jsou dvě tablety denně. Ideálně ráno a večer a zapít dostatečným množstvím tekutin. Abyste dosáhli viditelných výsledků, je potřeba PRIMULUS užívat pravidelně a dlouhodobě.

Reklamní videa

Kde přípravek objednat a jak

Přípravek PRIMULUS můžete zakoupit online v e-shopu, který najdete na webových stránkách www.primulus.cz. Před zakoupením produktu je potřeba se zaregistrovat, tedy uvést základní údaje o sobě a vybrat platbu – kartou, bankovním převodem nebo na dobírku. Zboží je skladem. Výrobce jej odesílá v diskrétním balení.

Rád bych upozornil také na to, že zakoupením produktu PRIMULUS se zákazník automaticky nepřihlašuje do měsíčního zasílání přípravku, jako je tomu u produktů ProMan PLUS a TestoMax. Účinky přípravku je možné zaznamenat nejdříve za 1 až 2 měsíce pravidelného užívání. Proto je výhodnější koupit si produkt rovnou alespoň na 2 měsíce.

PRIMULUS cena za balení a zvýhodněný program

Cena za 1 balení na 1 měsíc, ve kterém je 60 tablet, činí 569 Kč, tedy v přepočtu 19 Kč na den.

Pokud budete s výrobkem spokojeni a budete chtít pokračovat v dlouhodobém užívání, můžete vyzkoušet program zvýhodněných pravidelných měsíčních zásilek. Do tohoto programu se dostanete s vaším souhlasem, nikoliv automaticky. Výhody jsou následující:

 • Nižší cena za 1 balení
 • Platba po doručení zásilky – splatnost 10 dní
 • Nemusíte se o nic starat, každých 30 dní dostanete svou zásilku automaticky
 • Datum či místo dodání můžete změnit dle vaší potřeby
 • Pokud budete chtít pravidelný odběr ukončit, můžete tak učinit kdykoliv. Tento program je bez závazků

TIP: Dostupné alternatívy k Primulus-u jsou např. produkty ZEREX Ultragold a TestoMax. Případně si prostudujte celý seznam produktů na podporu hladiny testosteronu.

Výrobce má již nyní více než 2218 spokojených uživatelů, kteří stále přibývají. Jde o zcela přírodní přípravek bez vedlejších účinků.

Jaké jsou recenze a zkušenosti uživatelů s tabletami PRIMULUS?

Na tento produkt převažují kladné recenze. Někteří uživatelé si mohou splést PRIMULUS s přípravky na zlepšení erekce. Na erekci má PRIMULUS jen minimální vliv. Primárně je určený na podporu testosteronu a celkové vitality. Přípravek obsahuje veškeré důležité složky, které mužské tělo potřebuje. Uživatelé si pochvalují zlepšení imunity a odolnosti vůči nachlazení a chřipce. Dále poukazují na výrazné zvýšení svalové hmoty v souvislosti s pravidelným cvičením. Dle zkušenosti zákazníků PRIMULUS také snižuje únavu.

PRIMULUS - multivitamín moderního muže

PRIMULUS – multivitamín moderního muže

Jaké informace zákazníky nejvíce zajímají?

Zjišťoval jsem, jaké informace o tabletách PRIMULUS chtějí zákazníci vědět. Zde jsou nejčastější otázky a odpovědi:

Je možné přípravek PRIMULUS užívat ve dvaceti letech?

PRIMULUS je určený mužům od 25 let, protože v této době se pomalu začíná projevovat nižší hladina testosteronu. Užívat jej však mohou také mladší muži, kterým je více než 18 let. Tento produkt obsahuje celou řadu nezbytných minerálů a vitamínů, které muži potřebují.

Má produkt nějaké vedlejší účinky?

Produkt je vyroben z čistě přírodních ingrediencí bez jakéhokoliv přídavku chemie. Není tedy třeba se obávat žádných vedlejších účinků.

Dojde k poklesu testosteronu, když produkt přestanu v budoucnu užívat?

Pokud přestanete produkt užívat, hladina testosteronu se maximálně vrátí do stejných hodnot, jako před začátkem užívání. Tento produkt podporuje přirozenou tvorbu testosteronu, není tedy třeba obávat se prudkého poklesu testosteronu.

Jak si zajistit pravidelný odběr PRIMULUS-u?

Pokud budete mít zájem, můžete být zcela dobrovolně zařazeni do programu pravidelného odběru. Nebudete se tak muset o nic starat a každých 30 dní obdržíte nové balení za výhodných podmínek. Tento program můžete ukončit kdykoliv budete chtít. O této možnosti budete informováni prodejcem po vašem prvním nákupu.

Mohu produkt vrátit, pokud s ním nebudu spokojený?

Ano. Platí 100% garance vrácení peněz.

Koupit, či nekoupit ?

Pokud stále ještě váháte, zda si PRIMULUS objednat, pak vězte, že se jedná o čistě přírodní produkt od českého výrobce. Tyto tablety vám pomohou vrátit ztracenou energii a také chuť na sex. Pokud jste jej již vyzkoušeli, budu rád, když se se mnou podělíte o své zkušenosti. Na mě působí PRIMULUS velmi dobře, protože obsahuje samé zdravé věci, a navíc vám pomůže vyřešit problémy nejen s nedostatkem testosteronu.

4/5 - (11 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist