Zerex UltraGold pro muže, kteří chtějí být dlouho sexuálně aktivní

Co je to Zerex Ultragold?

Problémy s erekcí, nízkým libidem a neplodností trápí stále více mužů. Dobrou zprávou však je, že tyto obtíže mají řešení a lze je léčit v každém věku. Platí, že čím je muž starší, tím má větší nedostatek testosteronu. Na trhu je mnoho různých přípravků, které zvyšují hladinu testosteronu a pomáhají zkvalitnit sexuální život každého muže. Zdaleka ne všechny jsou dostatečně kvalitní. Pozor byste si měli dát především na různé levné náhražky a napodobeniny.

Velmi oblíbeným přípravkem, který je podle mnoha mužů účinný, je Zerex UltraGOLD. Pod značkou ZEREX jsou ale dostupné tři produkty:

 • Zerex UltraGold – je vyvinutý pro muže po 40. roce života.
 • Zerex Klasik – je vhodný v případě slabé erekce. Jeho účinky se objevují do 60 minut od užití.
 • Zerex ExtraLong – podporuje celkovou výdrž muže. Prodlužuje pohlavní styk až o 30 minut.
ZEREX Ultragold

ZEREX Ultragold

Rád bych se v tomto článku věnoval prvnímu jmenovanému – Zerex UltraGold. Jak již výše uvádím, tento přípravek je určený zejména pro muže po 40. roce života. Mezi jeho hlavní účinky patří podpora sexuálního apetitu a zvýšení hladiny testosteronu, k jehož úbytku dochází u mužů s postupujícím věkem. Produkt obsahuje všechny potřebné minerály a vitamíny, které podporují zdravou funkci pohlavních orgánů. Zerex UltraGold je určený pro každodenní užívání. Je důležité jej užívat pravidelně a dlouhodobě minimálně po dobu 3 až 5 měsíců. Můžete jej kombinovat s dalšími přípravky značky Zerex.

Proč zvolit Zerex UltraGold?

Značka Zerex má mezi muži velmi pevné postavení a patří k nejznámějším produktům, které se zaměřují na zvýšení libida a podporu potence mužů. Jde o certifikovaný výrobek, který je dostupný bez lékařského předpisu. Zerex UltraGold dlouhodobě udržuje sexuální kondici. Značka Zerex je originál, bohužel na trhu existují různé levnější náhražky a napodobeniny, na které je potřeba si dát pozor.

Složení

Jak ukazuje příbalový leták, jedná se pouze o čistě přírodní složení. Je třeba si uvědomit, že naše tělo z velké části ovlivňují hormony. U žen jsou to estrogeny, u mužů pak testosteron. Pokud dochází k úbytku testosteronu, což je postupem věku přirozené, následkem je únava, méně energie, náladovost a horší fyzický výkon. To lze tak trochu přirovnat k ženské menopauze. S úbytkem testosteronu se potýkají muži starší 30 let. Ještě výraznější pokles přichází po 40. roce. A proto je zde produkt Zerex UltraGold vhodný právě pro muže od 40 let.

 • Tribulus terrestris neboli Kotvičník zemní s obsahem cenných saponinů až 40 %. Kotvičník podporuje hladinu pohlavních hormonů, zvyšuje libido. Jde o přírodní stimulant testosteronu. Tato přísada nesmí chybět v tabletách určených na mužskou potenci.
 • Maca peruánská je další cennou složkou kapsúl Zerex UltraGold. Často se jí přezdívá Peruánský ženšen. Jde o adaptogenní rostlinu, která pochází z peruánských And. Její léčivé účinky se využívají od nepaměti. Prášek získaný z kořene Maca posiluje organismus, účinkuje jako přírodní afrodiziakum, podporuje růst svalové hmoty a příznivě působí také na prostatu.
 • Klanopraška čínská neboli Schizandra chinensis je dřevitá liána pocházející z východní Asie. Plody Klanoprašky stimulují cévní systém, zvyšují odolnost organismu, uvolňují psychické napětí a zmírňují depresivní stavy. Perfektně působí také proti únavě.
 • Zinek patří společně s hořčíkem mezi nejdůležitější minerální látky, které naše tělo potřebuje. Nachází se v tkáních. Podílí se na dělení buněk a působí jako antioxidant. Nedostatek zinku může vést k neplodnosti, k umocnění stresu a k urychlení procesu stárnutí. Zinek zlepšuje také kvalitu spermií.
 • Glukonan měďnatý je zodpovědný za barvu pokožky a vlasů. Jedná se o významný antioxidant.
 • Vitamíny B2, B6, B12. Tyto vitamíny skupiny B zajišťují správnou funkci našeho organismu a jejich nedostatek může vést k únavě, špatné náladě či ekzémům.

Zerex UltraGold díky svému komplexnímu složení dává mužskému tělu vše potřebné. Pomáhá tak zabránit přirozenému úbytku testosteronu a snížení chuti na sex.

Cena a objednání

Cena se může lišit podle toho, kde produkt pořídíte. Na webových stránkách prodejce www.zerex.cz je tento přípravek k dostání za nejlepší cenu 1600 Kč. Jedno balení tohoto výživového doplňku obsahuje 120 kapslí. Vystačí vám na dva měsíce. K ceně výrobku je třeba si připočítat poštovné 89 Kč nebo 110 Kč za kurýra PPL. Platit můžete na dobírku nebo převodem peněz. Při nákupu nad 1700 Kč je doprava zdarma.

Otázky a odpovědi – co vás nejvíce zajímá?

Pilulky Zerex Ultragold jsou oblíbené mezi muži po 40

Pilulky Zerex Ultragold jsou oblíbené mezi muži po 40

1. Jaké jsou hlavní účinky Zerex UltraGold?

Zerex je přípravek vyrobený v USA. Vyznačuje se těmito účinky:

 • Zvyšuje hladinu testosteronu v těle
 • Příznivý vliv na plodnost, erekci, sexuální výkon a prostatu
 • Potlačuje únavu a podporuje imunitní systém

2. Má Zerex UltraGold vedlejší účinky?

Zerex UltraGold nemá žádné vedlejší účinky. Nemusíte se tedy obávat bolesti hlavy ani podrážděného žaludku.

3. Pro koho je Zerex UltraGold vhodný?

Tento produkt je vhodný pro dospělé muže starší 40 let. Užívat ho ale mohou i mladší muži. Jednotlivé produkty Zerex můžete kombinovat. Svými účinky se vzájemně doplňují.

4. Mohu Zerex UltraGold koupit běžně v lékárně?

Tento přípravek je dostupný v internetových lékárnách a ve vybraných e-shopech se zdravou výživou. Doporučuji ho ale koupit přímo na webu distributora https://zerex.cz.

5. Jak se Zerex UltraGold užívá?

Přípravek je vhodné užívat 2 krát denně po jedné kapsli. Nejlépe ráno a večer současně s jídlem. Výrobce jej doporučuje brát minimálně po dobu 3 měsíců.

6. Pro koho není tento přípravek vhodný?

Zerex UltraGold by neměli brát lidé, kteří měli v minulosti alergickou reakci na podobné přípravky, lidé se srdeční poruchou nebo závažnou poruchou jater. Není vhodný pro lidi s poruchou sítnice, vředovou poruchou nebo zvýšenou krvácivostí. Výrobek není určený dětem ani mladistvým.

Zerex UltraGold. Recenze a zkušenosti

Tablety Zerex Ultragold jsou nejdražší z portfolia produktů Zerex. Přesto lze považovat cenu 1600 Kč za 1 balení jako lepší průměr. Vystačí vám na dva měsíce. Navíc v případě nespokojenosti můžete přípravek vrátit a získat tak své peníze zpět. Při objednávce nad 2700 Kč dostanete i malý dárek. Obecně platí, že čím více balení pořídíte, tím bude konečná cena výhodnější. Většina recenzí na tento přípravek je kladných. Zákazníci oceňují především přírodní složení, dobrou pověst značky Zerex a snadné užívání. Někomu vadí vyšší cena, což je pochopitelné, zvlášť u dlouhodobého užívání. Velké oblibě se tento přípravek těší také u našich slovenských sousedů.

Samozřejmě jsem se setkal také s negativními nebo neutrálními zkušenostmi. Jsou tací, kteří nepozorovali žádnou změnu ani po dlouhodobém užívání. Nezbývá tedy než vyzkoušet. Já osobně si myslím, že značka ZEREX je TOP ve své kategorii. Budu ale rád, když se podělíte o své zkušenosti v komentářích pod článkem.

TIP NA ZÁVĚR: Dostupné alternatívy k ZEREX Ultragold jsou např. produkty Primulus a TestoMax. Případně si prostudujte celý seznam produktů na podporu hladiny testosteronu.

4.3/5 - (6 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist