Erectan – recenze a hodnocení produktu

Erectan

Pokud jste již hledali na internetu informace o volně dostupných přípravcích na zlepšení erekce, určitě jste zjistili, že jich není málo. Dalším výživovým doplňkem o kterém si napíšeme základní informace na našem webu tadalafil.cz je Erectan 400 mg od společnosti Herbo Medica. V Čechách je zatím dost neznámý. Možná je to způsobeno i tím, jak uvádějí na jejich oficiálním webu produktu, že nevyužívají drahé mediální kampaně, aby si mohli dovolit nižší prodejní cenu.

Doplněk stravy Erectan

Doplněk stravy Erectan

I při této značce se více méně opakují stejné informace jako u ostatních výživových doplňcích tohoto zaměření tj. rychlé dodání produktu, diskrétní zaslání, bez lékařského předpisu, zdravotní nezávadnost, nevhodnost pro děti a těhotné ženy atd.

Erectan 400 mg

Doporučené dávkování Erectanu 400 mg jsou 2 tablety 60 minut před plánovaným sexuálním stykem. Nejlepší je tablety užít na lačno, při jejich užití spolu s jídlem se nástup účinku oddaluje. Maximální denní dávka jsou 4 tablety. K rychlému dosažení erekce je nutná sexuální stimulace. Nástup účinku je ale individuální a závisí od věku, psychického a zdravotního stavu jedince. Erectan 400 mg obsahuje kombinaci 5 tělu vlastních aminokyselin, které mají příznivý vliv na sexuální zdraví mužů. Mimo jiných obsahuje nový, účinnější speciálně upravován L-Arginin alfa-ketoglutarát.

Erectan ManLONG

Na českém trhu jsou pod názvem Erectan dostupné ještě dva produkty. Doplněk stravy Erectan ManLONG, který se užívá dlouhodobě, a je ho možné užívat společně s Erectan 400 mg. Při tomto produktu musím zmínit, že obsahuje účinné látky jako zinek, měď, selen, Tribulus terrestris, Ginkgo biloba, Ženšen pravý, Skořicovník čínský. Balení obsahuje 120 tablet, které Vám vystačí na dva měsíce, protože doporučené dávkování jsou 2 tablety ráno na lačno. U Erectan Manlong se první výraznější výsledky dají očekávat po cca 3 týdnech, neboť jeho účinek na organismus je dlouhodobý. Zkvalitnění erekce by mělo přetrvávat ještě nějakou dobu po dobrání 2 měsíčního balení.

Erectan intim gel

Dalším produktem je stimulační lubrikační gel s názvem Erectan intim gel, který slouží na dokonalé vzrušení obou pohlaví. Obsahuje stimulující látky pro lepší prokrvení pohlavních orgánů.

Na internetu nenajdete mnoho diskusí uživatelů k tomuto výživovému doplňku, jelikož není zatím velmi známý, ale myslím, že složením zapadá do lepšího průměru výživových doplňků určených na erekci.

Jaké máte zkušenosti s tímto přípravkem Vy? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti v komentářích pod recenzí. Doporučili byste tento doplněk stravy na poruchy erekce?

 

3.6/5 - (7 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist