Tribulus terrestris a její účinky na naše zdraví

Co je Kotvičník zemní (lat. Tribulus terrestris)?

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris. foto: Miltos Gikas

Říká vám něco název Tribulus terrestris? Pod tímto latinským pojmem se ukrývá rostlina Kotvičník zemní, který má širokospektré využití. Nejvíce ji ocení muži, kteří trpí poruchou erekce, neplodností a také chtějí mít mužnější postavu.

Jde o plazivou jednoletou rostlinu, která je na první pohled velmi nenápadná. Tribulus terrestris pochází z asijské oblasti. Tato rostlina je velmi nenáročná, lze jí pěstovat jednoduše v truhlících na oknech či na balkónech. Kotvičník nepotřebuje ani příliš častou zálivku. S nadsázkou lze říci, že je to „plevel“, který je však velmi užitečný.

Sklizeň kotvičníku je poměrně snadná. Jednoduše uchopíte rostlinu u kořene, vytrhnete ji ze země a v ruce vám zůstane dvoumetrový až tříkilový chuchvalec nati. Přitom si možná ani nevšimnete, že se z rostliny vysype mnoho semínek, ze kterých v dalším roce vyrostou nové rostlinky.

Proč je tato rostlina téměř zázračná?

Výrobky, které obsahují extrakt z Kotvičníku zemního dokážou stimulovat hladinu testosteronu. Čím vyšší je hladina testosteronu, tím lépe dochází k rozvoji svalové hmoty, zlepšuje se regenerace organismu, podporuje imunitní systém a svalovou vytrvalost. Kromě těchto účinků je potřeba zmínit ten hlavní, neboť Tribulus terrestris zlepšuje spermatogenezi, potenci a také zvyšuje chuť na sex. Dle dostupných studií pravidelně užívání Tribulus terrestris výrazně zlepšuje hodnoty spermiogramu. Užívat jej mohou i ženy, které chtějí otěhotnět.

Dostupné produkty na Českém trhu pro zvýšení hladiny testosteronu:

  1. TestoMax
  2. Zerex Ultragold
  3. ProMan Plus

V lékařství se Kotvičník používá při léčbě ischemické choroby srdeční a vysokého krevního tlaku. Protože má tonizující účinky, využívá se u těžkých operací. A v neposlední řadě působí jako účinné analgetikum.

Již naši předkové znali účinky této nenápadné rostlinky. Tribulus terrestris má velmi dobré účinky na zvýšení vitality. Podle dlouhodobých výsledků bylo zjištěno, že účinné látky Kotvičníku zemního zvyšují libido. Někteří Kotvičník zemní přezdívají „bylina plodnosti“, protože má prokazatelné účinky v léčbě mužské neplodnosti. Užívat jej mohou také ženy, protože zlepšuje dozrávání vajíček.

Tribulus terrestris účinky

Plazivá rostlina Kotvičník zemní foto: Bernard DUPONT

Přírodní viagra s osvědčenými účinky

Průzkumy ukazují, že impotence trápí každého druhého muže, kterému je přes 40 let. Většina z nich se však stydí tento problém s někým řešit. Někteří sáhnou po pilulkách, jiní zkusí hledat štěstí v bylinkách. Produkty z Tribulus terrestris můžete užívat také v případě, že žádné problémy nemáte. Jde o skvělého pomocníka, který vám umožní zlepšit sexuální prožitek.

Chcete si dopřát kvalitní doplňky stravy, které jsou zdraví velmi prospěšné, podporují mužskou potenci, obsahují Tribulus terrestris a navíc neobsahují žádnou chemii? Pak důvěřujte přípravkům jako jsou např : ZEREX (recenzia), VIMAX (recenzia), EREXAN (recenzia)

www.zerex.cz www.erexan.eu www.vimax.cz

Kotvičník zemní tobolky

Kotvičník zemní tobolky

 

4.5/5 - (10 votes)
Comments
  1. 8 roky ago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist