Jak můžeme identifikovat falešné léky na podporu erekce?

Jak se dočtete i v odpovědi na otázku týkající se koupě léků na podporu erekce přes internet, velké množství léků prodávaných tímto způsobem je falešných. Pro vaše zdraví je velmi důležité, abyste se takovým lékům vyhnuli, protože jejich užívání je nebezpečné a v krajních případech může dokonce zapříčinit smrt.

Jak můžete rozeznat falešné léky na erekci od těch pravých?

V mnoha případech je to velmi komplikované. Je v zájmu podvodníků, aby jejich léky byly co nejvíce podobné těm pravým, aby je oklamaný zákazník nemohl rozeznat od originálu. Proto se snaží co nejlépe napodobit tvar, velikost a barvu tabletky, stejně tak i vzhled a velikost balení.

Pokud se snažíte posoudit, zda je prodejce léků na podporu erekce důvěryhodný, měli byste se zaměřit na tyto body:

  • Jde o léky na lékařský předpis? Drtivá většina přes internet prodávaných léků na podporu erekce, které na oficiální koupi vyžadují lékařský předpis, je falešných. Zároveň však existují volně prodejné léky proti impotenci, které můžete nakoupit od oficiálních a ověřených distributorů a prodejců.

TIP: Na trhu je dostupných mnoho doplňků stravy na podporu erekce. Nejprodávanější jsou tabletky Zerex. Nejlevnější jsou tabletky Erexan a v posledním roce získali u mužů prudký nárůst popularity tabletky eJoy.

  • Je na stránce prodejce jeho pravdivá adresa? Prodejci, kteří se skrývají a o kterých nemáte dostatek informací, pravděpodobně prodávají falešné léky. Prodejce si pořádně prověřte a pokud se vám cokoliv nezdá, určitě od něj nic nekupujte.
  • Informuje vás prodejce o bezpečném způsobu užívání? Je důležité, abyste před zahájením užívání léků na podporu erekce navštívili lékaře a vaše rozhodnutí s ním důkladně probrali. Většina důvěryhodných prodejců léků na impotenci své zákazníky o možných rizikách důkladně informuje.
  • Jsou léky řádně zabaleny v balení s příbalovým letákem? Každý důvěryhodný prodejce dodává léky zabalené v oficiálním balení, které obsahuje příbalový leták s důkladnými instrukcemi pro bezpečné užívání. Pokud vám byly dodány léky, které tento bod nesplňují, raději se jejich užívání vyhněte.
Léky na podporu erekce

V množství léků na podporu erekce je někdy náročné najít ty pravé a fungující účinné látky

Obraťte se na vašeho lékaře

Myslete na to, že léky jako Viagra jsou dostupné pouze na lékařský předpis, což má svůj důvod. Jejich užívání totiž není pro každého člověka bezpečné a lékař musí nejprve prověřit to, zda jsou pro vás vhodné.

V případě volně prodejných léků či výživových doplňků je situace jiná, avšak i u nich uděláte nejlépe, když si necháte poradit od odborníka.

Tento článek je součástí rozsáhlé sbírky odpovědí na časté otázky týkající se impotence (erektilní dyfunkcie). Prohlédněte si všechny časté otázky o erektilní dysfunkci.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist