ZEREX – 20 nejčastějších otázek a odpovědí

Video: Základní informace o Zerexu

Na začátek vám přikládám video se základními informacemi, které potřebujete vědět. Případně si můžete přečíst i mou recenzi této značky produktů pro pány.

20 otázek a odpovědí o produktech značky Zerex

Produkty značky Zerex patří v Česku mezi nejoblíbenější, a tím pádem i nejprodávanější volně prodejné tabletky na podporu erekce. Avšak spolu se zájmem stoupá i řada otázek k nim. Proto jsem se rozhodl napsat tento příspěvek, kde na jednom místě najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Otázky a odpovědi k produktům značky Zerex

Otázky a odpovědi k produktům značky Zerex

 1. Jaké je doporučené dávkování tabletek Zerex Klasik a Extralong?

Maximální doporučená dávka jsou 1-2 tabletky denně, přičemž přípravky se užívají cca 40 – 60 minut před pohlavním stykem. Účinek látek může být v těle až po dobu 36 hodin.

 1. Jaké jsou možné vedlejší účinky produktů Zerex Klasik/Extralong?

Při užívání produktů značky Zerex se mohou ojediněle vyskytnout mírné vedlejší účinky na lidský organismus. Doporučuji vám přečíst si upozornění, které jsem sepsal v předešlém příspěvku.

 1. Jak rychle Zerex Klasik/Extralong účinkuje?

Doba nástupu účinku se pohybuje mezi 40 – 60 minutami od užití. Je ale potřeba upozornit na to, že při užití spolu s jídlem se doba nástupu účinku oddaluje a při konzumaci alkoholu se účinek Zerexu snižuje. Každý organismus je individuální, a proto je výrobcem doporučeno poprvé užít tabletku přibližně jednu hodinu před sexuálním stykem a následně si tuto dobu podle vlastních zkušeností upravit.

 1. Jak dlouho Zerex Extralong/Klasik k účinkuje?

Délka účinku se liší podle fyzického a psychického stavu jedince. Účinek však může přetrvávat maximálně 36 hodin.

 1. Kde mohu koupit všechny produkty značky Zerex?

Produkty značky Zerex jsou k dostání bez lékařského předpisu online v e-shopu www.zerex.cz, ve vybraných internetových lékárnách, nebo se dají objednat telefonicky.

 1. Je nějakým způsobem zaručena diskrétnost při posílání poštou?

Pokud si objednáte Zerex online přes internet nebo telefonicky, tak vaše diskrétnost je zaručena tím, že zásilka je odeslána vneprůhledném bílém balíku bez označení obsahu.

 1. Odesíláte objednávky i do zahraničí? Konkrétně do Anglie? Jak dlouho trvá dodání?

„Odesíláme kamkoliv do zahraničí. Evropa má poplatek za poštovné 1. třídy 5 €, svět 8 €. Nutnost je však platba předem na základě objednávky a odeslané faktury na mail, protože do zahraničí není možné poslat balík formou dobírky. Mám běžně klienty, zejména tedy Čechy a Slováky po světě, kteří si Zerex pravidelně objednávají. Doba doručení je závislá na konkrétní zemi doručení (obecně max. cca 5-6 pracovních dnů).“

 1. Mohu v případě nespokojenosti produkt vrátit?

„V případě nespokojenosti vrátíte po dohodě se mnou produkt zpět, a poštovní poukázkou vám bude zaslána plná výše ceny zboží, které jste měli objednané a vyzkoušené. Samozřejmě, že k vrácení peněz nedojde, pokud spotřebujete celé balení. V tomto případě se jedná o max. 2 tablety a nevztahuje se na produkt Zerex Ultragold, který je na dlouhodobé užívání.“

 1. Jsou produkty Zerex vhodné i pro diabetiky?

Ano, díky svému specifickému složení jsou produkty Zerex vhodné i pro diabetiky.

Na konci roku 2016 přidal prodejce do portfolia svých produktů i feromonové parfémy pro muže a ženy v kvalitě Eau de Parfum

Na konci roku 2016 přidal prodejce do portfolia svých produktů i feromonové parfémy pro muže a ženy v kvalitě Eau de Parfum

 1. Mohu kombinovat produkty Zerex s alkoholem? Hrozí nějaké riziko?

Alkohol by se neměl kombinovat s žádnými léky nebo výživovými doplňky. V malém množství ale určitě nehrozí žádné nebezpečí pro vaše zdraví. Je však potřeba počítat s tím, že alkohol snižuje nástup účinných látek v těle.

 1. Je užívání Zerexu vhodné i když chci svůj sexuální výkon jen zlepšit a nemám žádné zdravotní problémy?

Produkty Zerex mají zdravíprospěšný vliv na celkové fungování vašeho těla, takže ANO, můžete ho samozřejmě užívat. Budete se cítíte nabití energií, nabuzení aplní přirozené mužské síly, což ocení především vaše sexuální partnerka.

 1. Jaké je doporučené užívání tabletek Zerex Ultragold? Jak dlouho mi vydrží jedno balení?

„Zerex Ultragold se užívá 1 kapsle ráno a 1 večer před spaním, tzn. denně 2 kapsle. Jedno balení vydrží 2 měsíce.“

 1. Jaká je doporučená doba užívání přípravku Zerex Ultragold?

Doporučená doba užívání je 4-5 měsíců. V dnešní době je lidský organismus často velmi podvyživený aplný různých éček atoxinů. Každodenním užíváním Zerexu Ultragold doplníte tělu potřebné minerály, vitamíny astopové prvky, které jsou odpovědny za správné fungování pohlavních orgánů i celého organismu. Díky svému vyváženému složení to je nejvhodnější produkt, který zabrání snižování hladiny testosteronu, a tím i snižování vašeho sexuálního apetitu.

 1. Pro jaké věkové kategorie je Zerex Ultragold vhodný?

Zerex Ultragold je vhodný pro všechny věkové kategorie nad 18 let. Primárně je ale určen pro muže po 40-ce. Výhodou je, že vás přirozeně nabudí aže zabraňuje přirozenému úbytku testosteronu. Je vhodný i pro sportovce, kteří chtějí dlouhodobě podávat vysoké výkony.

 1. Za jak dlouho se projeví první zlepšení při užívání tabletek Zerex Ultragold?

První zlepšení se projeví přibližně po 3 měsících užívání. Pro maximalizaci účinkuse doporučuje i celkové zlepšení vašeho životního stylu – to znamená omezit stres, zredukovat příjem tuků amastných jídel, zdravě se stravovat azařadit do svého života pravidelný pohyb.

 1. Jaký je rozdíl mezi Zerex Klasik a Zerex Extralong?

Zerex Klasik je primárně určen pro řešení problémů s nedostatečnou kvalitou erekce nebo jejím udržením na požadované úrovni. Oproti tomu je Zerex Extralong určen k prodloužení pohlavního styku a celkovému nabuzení organismu. Pomůže vám při delší výdrži v posteli, resp. když trpíte předčasnou ejakulací. Oba tyto přípravky účinkují do 60 minut.

 1. Jak se dostanu ke dvěma tabletkám na zkoušku a kolik za ně zaplatím?

Tabletky na zkoušku objednáte rychle ajednoduše přes objednávkový formulář produktů Zerex Klasik a Zerex Extralong. Stačí když si vkolonce ,,Varianty“ vyberete2 kapsle – 9 € (+ poštovné).Termín dodání aplatební podmínky jsou stejné jako při normálním balení.

2 kapsuly Zerex Klasik a Zerex Extralong

2 kapsuly Zerex Klasik a Zerex Extralong

 1. Proč nedáváte dvě kapsle na zkoušku i u tablet Zerex Ultragold?

Na rozdíl od produktů Zerex Klasik aZerex Extralong, ukterých lze pocítit rozdíl již po první tabletě, je Zerex Ultragold určen pro dlouhodobé užívání anení tedy možné zjistit jeho účinnost po užití jedné tablety.

 1. Mohou se užít najednou dvě tabletky Zerex Klasik + Zerex Extralong? (Jelikož mám potíže s oběma problémy /slabá erekce a předčasná ejakulace/ najednou)

„Zerex Klasik a Extralong se můžou kombinovat, avšak pouze 1 kapsle v průběhu 24 hodin. Prodejce nedoporučuje překročit dávkování. To znamená, že je přípustné užít kombinaci z každého produktu po 1 tabletce (tzn. max. dohromady 2) za 24 hodin.“

 1. Vyplatí se koupit produkty ZEREX?

„Každopádně, pokud nejste 100% přesvědčeni o účinnosti Zerexu, tak vám doporučujeme na zkoušku dvě kapsle za cenu 9€. Zerex má úspěšnost u našich klientů v cca 84% případů poruchy erekce. Nesnažím se nikdy přesvědčit naše klienty, proto ani nikdy neuvádím, že náš produkt je 100% účinný u každého muže. Podstatné je zejména to, že každý máme jedinečný organismus, a proto máme i jinou reakci na účinné látky. Bohužel, zatím nemůžeme vyhovět každému organismu :-)“

Videorecenze: Zkušenosti a názory k Zerexu

Máte ještě nějakou otázku k Zerexu? Napište mi ji do komentářů pod článkem. Pokusím se vám na ni odpovědět co nejdříve.

POZNÁMKA: Uvedené informace jsem čerpal z oficiální stránky slovenského prodejce a z emailové komunikace s podporou prodejce produktů Zerex.

4.5/5 - (2 votes)
Comments
 1. 5 roky ago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist