Maxxes – patentovaný produkt z USA

Maxxes v Česku

V dnešním příspěvku si napíšeme pár řádků oproduktu MAXXES. Je to přípravek na erektilní dysfunkci, který je ve světě známý, jelikož se prodává již v 50 zemích světa.Nedávno se spustil jeho prodej i v Česku. Vyráběn je americkou společností Esentico LLC pod patentovou ochranou.

Maxxes tabletka

Přípravek na podporu erekce Maxxes

Prodejcem uváděné účinky a vlastnosti

  • Zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů
  • Silnější a dlouhotrvající erekce již po 45 minutách
  • Účinnost až 36 hodin
  • Zesiluje libido a sexuální touhu
  • Zvyšuje sexuální energii a oddaluje ejakulaci
  • Působí příznivě na tvorbu a mobilitu spermií
  • 100% přírodní bez vedlejších účinků
  • Bez lékařského předpisu
  • Ověřen v 50 zemích světa

Složení a užívání

Kompletní složení uvádím ve srovnávací tabulce, a také si ho můžete prohlédnout na webu prodejce. Určitě si všimnete, že složení je trochu netradiční, podobně jako tomu bylo u produktu Elixirman nebo E-reX 24. MAXXES má s Elixirmanem tři hlavní složky stejné. Jsou to Ženšen pravý, Kustovnice čínská, Lesklokorka lesklá. Z ostatních dosud mnou recenzovaných produktů se vymyká tím, že se užívá rozpuštěním 1 tablety pod jazykem a že rychlost účinku je údajně již 45 minut po užití tablety. Maxxes nemá žádné vedlejší účinky a je ho možné dokonce kombinovat s kofeinem a alkoholem.

Balení

Ve srovnání s konkurencí se Maxxes prodává v odlišném balení, tj. každá tableta má zvláštní balení. Takže se prodává pouze po kusech. Můžete si zakoupit pouze jednu tabletku, nebo cenově zvýhodněné balení po 5, resp. 10 kusech.

Web prodejce 

Popravdě, web prodejce mě užíváním a vzhledem neohromí a podle mého názoru je i kvalitou informací slabší. Také mi osobně dost vadí občasné gramatické chyby v textech, které tam momentálně jsou. Nepůsobí to na mě profesionálně. Samozřejmě, daná skutečnost se netýká kvality produktu. Ke kvalitě Maxxes si na webu můžete přečíst pozitivní vyjádření českého sexuologa Doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc.

Vyplatí se koupit tablety Maxxes?

Na webu najdete prohlášení: ,,Náš produkt vykazuje 100% úspěšnost v léčení sexuálních problémů!“ O tom ale vážně pochybuji. Jak jsem již vícekrát zmiňoval, ani lék Viagra nemá 100% účinnost. Maxxes má z větší části stejné složení jako Elixirman, a ten má velmi dobré hodnocení na Heurece. Produktu se daří v 50 zemích světa, což určitě není náhoda. Maxxes za zkoušku určitě stojí, ale je potřeba mít střízlivější očekávání, než je uváděno na jejich webu, protože to není lék na potenci.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist