Test noční erekce

Test noční erekce

Mnozí chlapi se zdráhají jít na vyšetření, kvůli tomu, že si sami namlouvají, že jim nic není, že to byla jen momentální indispozice po požití alkoholu, ustatosť, zda dlouhodobý stres. Ano, tyto faktory mohou a ovlivňují kvalitu erekce, ale abyste byli o krůček blíže k zjištění, zda to je vážně, existuje jednoduchý test noční erekce. Ten může pomoci Vám, abyste se konečně rozhýbali a svůj problém s erekcí řešili, a zároveň napomáhá lékařům k zjištění, zda porucha erekce je organického, či psychického původu.

Test noční erekce

Test noční erekce

V čem spočívá test erekce?

Před spaním si kolem neztopořeného penisu obtočte proužek perforovaného papíru, jehož konce slepte dohromady. Obtočení by nemělo být příliš těsné, aby vás proužek netlačil. Ideální vám k tomu může posloužit proužek spojených známek, nebo si můžete test erekce objednat zdarma na internetové stránce sexualnezdravie.sk. Pokud ráno po probuzení bude proužek roztržený, tak jste v noci měli erekci. Pokud proužek roztržený nebude, test si zopakujte ještě alespoň 1-2 krát. Pokud se výsledek zopakuje, měli byste jít na odborné vyšetření k lékaři.

O co vlastně jde?

Je to velmi jednoduché. Zdraví muži mají v závislosti na délce spánku 3 až 5 nočních erekcí, z nichž každá trvá v rozmezí 15 až 30 minut. Tyto erekce ale nesouvisejí s obsahem snů. Pokud máte noční erekce, tak Váš problém bude pravděpodobně psychického původu, v tomto případě byste měli dosahovat erekci i při masturbaci. Absence nočních erekcí varuje před možnými organickými poruchami potence, což může být příznakem jiných vážných onemocnění. V tomto případě nebývá dostačující erekce ani při masturbaci.

Je důležité se na výsledek tohoto testu dívat, jako na něco, co slouží spíše k orientaci, než jak 100% neomylné tvrzení. To, že noční erekci nemáte v případě, když máte normální bezproblémový sexuální život, není důvod k panice. Pravidelné noční erekce nemá významný podíl mužů, kteří netrpí poruchami erekce. Až při poruchách potence se zjišťuje přítomnost erekce během spánku. Organická porucha erekce se často prolíná i s psychickým faktorem, protože muž, který má slabou erekci prožívá před pohlavním stykem stres, a tak se dostává do „začarovaného“ kruhu ve smyslu „bojím se, že se mi penis nepostaví, a nepostaví se mi proto , že se bojím “. Pokud takto dopadnout nechcete, víte, co máte dělat ..

 

4.5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist