ZEREX EXTRALONG – POMŮŽE MI PŘI PŘEDČASNÉ EJAKULACI?

ZEREX Extralong

U nás je k dostání hodně doplňků stravy na podporu erekce a prodloužení doby pohlavního styku. Ale jedině značka ZEREX má konkrétně na předčasnou ejakulaci osobitý produkt Zerex Extralong. Asi i proto se mě už více mužů ptalo, zda jim skutečně pomůže při předčasné ejakulaci.

ZEREX Extralong - pomůže Vám při předčasné ejakulaci?

ZEREX Extralong – pomůže Vám při předčasné ejakulaci?

Zkušenosti

Konkrétně k produktu Zerex Extralong nenajdete na internetu moc zmínek. Většina jich je všeobecně ke všem produktům Zerex nebo konkrétně k Zerex Klasik. Vyjádření k Zerex Extralong nejsou negativní, ale spíš zdrženlivé s mírným pozitivizmem.

Koupit, nebo nekoupit?

Při předčasné ejakulaci vám zaručně pomůže první lék na předčasnou ejakulaci jménem Priligy. S tímto lékem mají uživatelé dobré zkušenosti. Je ale vázaný na lékařský předpis. Tím ale nechcem říct, že koupit Zerex Extralong se nevyplatí, ale nečekejte, že zaručeně zaúčinkuje každému a ve stejné intenzitě jako lék Priligy. Rozhodně bychom vám doporučil spolu s užíváním Zerex Extralong i posilování svalů pánevního dna Kegelovými cviky nebo používat znecitlivující gely a kondomy, zkoušet nové sexuální polohy a různé techniky na oddálení ejakulace (např. technika stisku penisu, technika stop-start atd.).

Pokud chcete vědět více o produktech Zerex, přečtěte si i příspěvky:

4.2/5 - (6 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist