Jsou některé erekční tabletky zdarma na zkoušku?

Levné erekční tabletky?

Podle tvrzení čtenářů našeho portálu jsou mnozí ochotni zaplatit přiměřenou cenu za účinné erekční tabletky, ale rádi by se přesvědčili o jejich účinnosti bez rizika vypotřebování peněz na něco, co nebude mít vliv na jejich erekci. Proto kladou otázky ve smyslu, zda prodejci neposkytují i nějaké „vzorky na zkoušku“ zdarma.

Erekční tabletky zdarma

Erekční tabletky zdarma?

E-reX 24 zdarma

Jediný produkt, u kterého se při propagaci zmiňuje slovo „zdarma“, jsou tabletky E-reX 24, kde máte na vyzkoušení 15 denní kúru a následně při nespokojenosti můžete produkt vrátit i při částečně spotřebovaném balení. Doporučené dávkování je jedna tableta denně tj. 15 tablet zdarma. Tabletky E-Rex 24 se užívají dlouhodobě.

Zerex a Yellow vital – garance vrácení peněz

U těchto produktů se sice nezmiňuje kouzelné slovo „zdarma“, ale poskytují víceméně totéž, co prodejce produktu E-REX 24.

U Zerexu vám poštovní poukázkou vrátí celou částku za produkt, který jste měli objednaný/vyzkoušený a nebyli jste s ním spokojeni. Vrácení peněz se nevztahuje na produkt Zerex Ultragold, který je k dlouhodobému užívání. Z balení mohou být spotřebovány maximálně dvě tabletky. Pro bližší informace kontaktujte prodejce.

U Yellow vital musíte reklamaci během 30 denní lhůty oznámit mailem a v balení nesmí chybět více než jedna tabletka. Produkt posíláte prodejci na vlastní náklady. Pro více informací navštivte web prodejce.

1 tabletka na zkoušku

Prodejci na povzbuzení mužů k nákupu poskytují ještě jednu alternativu, kterou je možnost koupě jen jedné tabletky. Je tomu tak u tablet Zerex (kromě Zerex Ultragold), u tablet Yellow vital a určitě i u jiných značek výživových doplňků na mužskou potenci. 1 tableta stojí cca 169 Kč v závislosti na značce. Samozřejmě, při koupi celého balení vychází cena tablety podstatně méně.

Zerex 1 tabletkaYellow vital 1 tabletka

 

 

Jak jste se mohli dočíst, nic není zcela zdarma. Minimálně zaplatíte poštovné, abyste prodejci poslali zpět produkt, se kterým nejste spokojeni. Vyzkoušení volně prodejných tabletek na erekci není zdarma, ale těch pár Kč za jednu tabletku, nebo poštovné, nikoho finančně nezruinuje. Rozhodnutí ale necháme na vás…. (my bychom vás nejdříve poslali k lékaři)

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist